SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa stołowa Diomede Flai Module Zobacz większe

Lampa stołowa Diomede Flai Module

KOD: 250sddiomedeflaimodule

ID: 117381

Rodzaj lampyLampa stołowa
PrzeznaczenieZewnętrzne
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantMais Project
ProducentDiomede
Kraj pochodzeniaWłochy

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Diomede Flai

Lampa przenośna

Projektant: Mais Project
Rodzaj: Lampa stołowa

Opis

FLAI MODULE to przenośna lampa akumulatorowa i ładowalna z różnymi akcesoriami.
Pomalowana struktura ABS, dostępna w kolorze białym lub czarnym oraz akcesoria malowane na czarno.
Centralny wspornik stołu dostępny również w kolorze białym.
Nadaje się do do użytku na zewnątrz, ale także w pomieszczeniach dzięki swojemu minimalistycznemu i nowoczesnemu stylowi.
Sitodrukowany poliwęglan odporny na promieniowanie UV.
Rozproszona emisja światła, 3-stopniowa regulacja przyciemniania za pomocą przycisku dotykowego.
Wyposażona w diody LED średniej mocy 4W 2700K.
Limit w zestawie akumulator wielokrotnego ładowania, w zestawie wtyczka wielokrotnego ładowania 100-240 V 0,35 Ah 10 W maks. w zestawie.

Mais Project

Mais Project - zdjęcie projektantaMAIS Project to kreatywne studio założone przez Matteo Mariani i Isato Pruggera. Firma z siedzibą w Monza zajmuje się projektowaniem produktów i doradztwem w zakresie projektowania strategicznego.

Filmy

Tagi

DIOMED, PROJEKT MAIS, Flai, Oświetlenie zewnętrzne, Oświetlenie wewnętrzne, Lampy stołowe, Lampy stołowe zewnętrzne, lampa stołowa, Lampa stołowa zewnętrzna, Lampy stołowe w stylu współczesnym, Plastikowe lampy stołowe, ABS Lampy stołowe, Lampy stołowe z oświetleniem bezpośrednim, Lampy stołowe LED, Lampy stołowe ze ściemniaczem, Bezprzewodowe lampy stołowe, Lampy stołowe w stylu współczesnym, Plastikowe lampy stołowe zewnętrzne, ABS Zewnętrzne lampy stołowe, Zewnętrzne lampy stołowe LED, Zewnętrzne lampy stołowe bezprzewodowe; Lampy stołowe zewnętrzne ze ściemniaczem; Lampy stołowe Direct Light Outdoor

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

 

Jeśli jesteś zainteresowany plikami / modelami tego produktu napisz na [email protected]*

Karty techniczne

Modele 3D

* dostępność plików i modeli na zapytanie

Napisz opinię

Lampa stołowa Diomede Flai Module

Lampa stołowa Diomede Flai Module

FLAI MODULE to przenośna lampa akumulatorowa i ładowalna z różnymi akcesoriami. Pomalowana struktura ABS, dostępna w kolorze białym lub czarnym oraz akcesoria malowane na czarno. Centralny wspornik stołu dostępny również w kolorze białym. Nadaje się do dzięki swojemu minimalistycznemu i nowoczesnemu stylowi do użytku na zewnątrz, ale także w pomieszczeniach. Sitodrukowany poliwęglan odporny na promieniowanie UV. Rozproszona emisja światła, 3-stopniowa regulacja przyciemniania za pomocą przycisku dotykowego. Wyposażona w diody LED 4W 2700K o średniej mocy. Limit w zestawie akumulator wielokrotnego ładowania, w zestawie wtyczka wielokrotnego ładowania 100- 240 V 0,35 Ah 10 W maks. w zestawie. KLASA III IP54 Akcesoria pomocnicze należy zamawiać osobno lub przy użyciu kodu końcowego.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek