LAMPY ŚCIENNE / KINKIETY ZEWNĘTRZNE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa ścienna Diomede Flai Wall Zobacz większe

Lampa ścienna Diomede Flai Wall

KOD: 250sddiomedeflaiwall

ID: 109768

Rodzaj lampyLampa ścienna
PrzeznaczenieWewnętrzne
PrzeznaczenieZewnętrzne
ProjektantMais Project
ProducentDiomede
Kraj pochodzeniaWłochy

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Diomede Flai

Bezprzewodowa regulowana lampa ścienna LED

Projektant: Mais Project
Rodzaj: Lampa ścienna

Opis

Wspornik FLAI WALL nadaje się do użytku na zewnątrz.
Materiał: malowana stal nierdzewna

MODUŁ FLAI to przenośna lampa ładowalna na baterie z różnymi akcesoriami.
Pomalowana struktura ABS, dostępna w kolorze białym lub czarnym oraz akcesoria malowane na czarno.
Podstawka stołu „centralna” dostępna również w kolorze białym.
Nadaje się do użytku na zewnątrz, ale także w pomieszczeniach dzięki minimalistycznemu i nowoczesnemu stylowi.
Sitowęglanodporny na promieniowanie UV.
Rozproszona emisja światła , 3 poziomy ściemniania za pomocą przycisku dotykowego.
Wyposażony w diodę LED średniej mocy 4W 2700K.
Dołączony akumulator litowy, w zestawie wtyczka wielokrotnego ładowania 100-240V 0,35Ah maks. 10W.
KLASA III
IP54( ccc333)Akcesoria pomocnicze należy zamawiać oddzielnie lub przy użyciu ostatecznego kodu.

Mais Project

Mais Project - zdjęcie projektantaMAIS Project to kreatywne studio założone przez Matteo Mariani i Isato Pruggera. Firma z siedzibą w Monza zajmuje się projektowaniem produktów i doradztwem w zakresie projektowania strategicznego.

Filmy

Tagi

DIOMED, PROJEKT MAIS, Flai, Oświetlenie zewnętrzne, Oświetlenie wewnętrzne, Kinkiety, Kinkiety zewnętrzne, lampa ścienna, kinkiet zewnętrzny, Kinkiety w stylu współczesnym, Metalowe kinkiety, Lampy ścienne ze stali, Kinkiety plastikowe, Lampy ścienne z ABS, Lampy ścienne ze stali malowanej, Kinkiety Direct Light, Kinkiety LED, Kinkiety z ramieniem stałym, Regulowane kinkiety, Kinkiety ze ściemniaczem, Kinkiety bezprzewodowe, Kinkiety zewnętrzne w stylu współczesnym, Metalowe kinkiety zewnętrzne, Stalowe kinkiety zewnętrzne, Plastikowe kinkiety zewnętrzne, ABS Zewnętrzne kinkiety, Malowane stalowe kinkiety zewnętrzne, Kinkiety zewnętrzne LED, Regulowane kinkiety zewnętrzne, Kinkiety zewnętrzne Direct Light, Kinkiety zewnętrzne ze ściemniaczem

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

 

Jeśli jesteś zainteresowany plikami / modelami tego produktu napisz na [email protected]*

Karty techniczne

Modele 3D

* dostępność plików i modeli na zapytanie

Napisz opinię

Lampa ścienna Diomede Flai Wall

Lampa ścienna Diomede Flai Wall

Wspornik FLAI WALL nadaje się do użytku na zewnątrz. Materiał: malowana stal nierdzewna MODUŁ FLAI to przenośna lampa na baterie z różnymi akcesoriami. Pomalowana struktura ABS, dostępna w kolorze białym lub czarnym oraz malowana na czarno akcesoria. Centralny wspornik stołu dostępny również w kolorze białym. Nadaje się do użytku na zewnątrz, ale także w pomieszczeniach dzięki swojemu minimalistycznemu i nowoczesnemu stylowi. Poliwęglan sitodrukowy odporny na promieniowanie UV. Rozproszona emisja światła, 3 poziomy ściemniana za pomocą przycisku dotykowego. Wyposażona w diodę LED średniej mocy 4W 2700K. Dołączony akumulator litowy, w zestawie wtyczka wielokrotnego ładowania 100-240V 0,35Ah maks. 10W. KLASA III IP54 Wsparcie akcesoria należy zamawiać osobno lub korzystając z ostatecznego kodu.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek