SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa stołowa Diomede Flai Desk Zobacz większe

Lampa stołowa Diomede Flai Desk

KOD: 250sddiomedeflaidesk

ID: 115105

Rodzaj lampyLampa stołowa
PrzeznaczenieWewnętrzne
PrzeznaczenieZewnętrzne
ProjektantMais Project
ProducentDiomede
Kraj pochodzeniaWłochy

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Diomede Flai

Bezprzewodowa lampa stołowa LED

Projektant: Mais Project
Rodzaj: Lampa stołowa

Opis

FLAI DESK to podstawa odpowiednia do użytku na zewnątrz.
Materiał: malowana stal nierdzewna.
Podstawa montażowa nie powinna przekraczać 15° nachylenia, aby uniknąć ryzyka upadku.

MODUŁ FLAI to bateria przenośna i ładowalna lampa z różnymi akcesoriami.
Pomalowana struktura ABS, dostępna w kolorze białym lub czarnym oraz akcesoria malowane na czarno.
Centralny wspornik stołu dostępny również w kolorze białym.
Nadaje się do użytku na zewnątrz, ale także w pomieszczeniach dzięki swojemu minimalistycznemu i nowoczesnemu stylowi.
Sitodrukowany poliwęglan odporny na promieniowanie UV.
Rozproszona emisja światła, 3 poziomy ściemniania za pomocą przycisku dotykowego.
Wyposażony w diodę LED 4W 2700K Mid Power.
W zestawie akumulator litowy, w zestawie wtyczka wielokrotnego ładowania 100-240 V 0,35 Ah 10 W maks. w zestawie.
KLASA III
IP54
Akcesoria pomocnicze należy zamawiać oddzielnie lub przy użyciu kodu końcowego.

Mais Project

Mais Project - zdjęcie projektantaMAIS Project to kreatywne studio założone przez Matteo Mariani i Isato Pruggera. Firma z siedzibą w Monza zajmuje się projektowaniem produktów i doradztwem w zakresie projektowania strategicznego.

Filmy

Tagi

DIOMED, PROJEKT MAIS, Flai, Oświetlenie zewnętrzne, Oświetlenie wewnętrzne, Lampy stołowe, Lampy stołowe zewnętrzne, Lampy biurkowe, oświetlenie biurowe, lampa stołowa, Lampa stołowa zewnętrzna, Lampka biurkowa, Lampy stołowe w stylu współczesnym, Metalowe lampy stołowe, Lampy stołowe ze stali, Plastikowe lampy stołowe, ABS Lampy stołowe, Lampy stołowe ze stali lakierowanej, Lampy stołowe z oświetleniem bezpośrednim, Lampy stołowe LED, Lampy stołowe z ramieniem stałym, Lampy biurkowe, Regulowane lampy stołowe, Lampy stołowe ze ściemniaczem, Bezprzewodowe lampy stołowe, Lampy stołowe w stylu współczesnym, Metalowe lampy stołowe zewnętrzne, Stalowe lampy stołowe zewnętrzne, Plastikowe lampy stołowe zewnętrzne, ABS Zewnętrzne lampy stołowe, Lampy stołowe zewnętrzne ze stali lakierowanej; Zewnętrzne lampy stołowe LED, Zewnętrzne lampy stołowe bezprzewodowe; Lampy stołowe zewnętrzne ze ściemniaczem; Regulowane lampy stołowe zewnętrzne; Lampy stołowe Direct Light Outdoor, Lampy biurkowe w stylu współczesnym, Metalowe lampy biurkowe, Lampy biurkowe ze stali, Plastikowe lampy biurkowe, ABS Lampy biurkowe, Lampy biurkowe ze stali lakierowanej

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

 

Jeśli jesteś zainteresowany plikami / modelami tego produktu napisz na [email protected]*

Karty techniczne

Modele 3D

* dostępność plików i modeli na zapytanie

Napisz opinię

Lampa stołowa Diomede Flai Desk

Lampa stołowa Diomede Flai Desk

FLAI DESK to podstawa odpowiednia do użytku na zewnątrz. Materiał: malowana stal nierdzewna. Podstawa montażowa nie powinna przekraczać 15° nachylenia, aby uniknąć ryzyka upadku. MODUŁ FLAI to bateria przenośna i ładowalna lampa z różnymi akcesoriami. Pomalowana struktura ABS, dostępna w kolorze białym lub czarnym oraz akcesoria malowane na czarno. Podstawa stołu „centralna” dostępna również w kolorze białym. Nadaje się do użytku na zewnątrz, ale także w pomieszczeniach dzięki minimalistyczny i nowoczesny styl. Poliwęglan z sitodrukiem odporny na promieniowanie UV. Rozproszona emisja światła, 3-stopniowa regulacja przyciemniania za pomocą przycisku dotykowego. Wyposażona w diody LED o mocy 4W 2700K o średniej mocy. Dołączony akumulator litowy, wtyczka wielokrotnego ładowania 100-240 V 0,35 Ah 10 W maks. w zestawie. KLASA III IP54 Akcesoria pomocnicze należy zamawiać osobno lub przy użyciu kodu końcowego.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek