SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa stołowa Egoluce Matita Zobacz większe

Lampa stołowa Egoluce Matita

KOD: 250sd2520

ID: 115691

Rok produkcji2021
Rodzaj lampyLampa stołowa
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProducentEgoluce
Kraj pochodzeniaWłochy

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Egoluce Matita

Regulowana lampa stołowa LED

Rodzaj: Lampa stołowa
Rok produkcji: 2021
Kod produktu: 2520

Opis

Regulowana lampa stołowa LED z aluminium i poliwęglanu z kolekcji MATITA firmy EGOLUCE.

Typologia: lampy stołowe
Materiały : aluminium, poliwęglan
Wykończenie: Czarny
Światło: bezpośrednie
Źródło: /W - LED 6,2W 740lm 4000K CRI>90 /WW - LED 6,2W 675lm 3000K CRI>90 /XW - LED 6,2W 600lm 2700K CRI>90

Światło staje się bohaterem z MATITA, kolekcją regulowane lampy charakteryzujące się smukłym profilem i zasadniczym designem. Światło projektuje nowe przestrzenie i struktura znika. Możliwość ściemniania w niektórych modelach sprawia, że ​​rozciąganie światła jest niezwykle wygodne.

Filmy

Tagi

EGOLUCE, Matita, Oświetlenie wewnętrzne, Lampy stołowe, lampa stołowa, Lampy stołowe w stylu współczesnym, Aluminiowe lampy stołowe, Metalowe lampy stołowe, Lampy stołowe z poliwęglanu (PC), Plastikowe lampy stołowe, Lampy stołowe LED, Regulowane lampy stołowe

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

 

Jeśli jesteś zainteresowany plikami / modelami tego produktu napisz na [email protected]*

Karty techniczne

Modele 3D

* dostępność plików i modeli na zapytanie

Napisz opinię

Lampa stołowa Egoluce Matita

Lampa stołowa Egoluce Matita

Regulowana lampa stołowa LED z aluminium i poliwęglanu z kolekcji MATITA firmy EGOLUCE . Typologia: lampy stołowe Materiały : aluminium, poliwęglan Wykończenie: czarne Światło: bezpośrednie Źródło: /W - LED 6,2W 740lm 4000K CRI>90 /WW - LED 6,2W 675lm 3000K CRI>90 /XW - LED 6,2W 600lm 2700K CRI>90 Światło staje się bohaterem z MATITA , a kolekcja regulowanych lamp charakteryzujących się smukłym profilem i niezbędnym designem. Światło projektuje nowe przestrzenie i struktura znika. Możliwość ściemniania w niektórych modelach sprawia, że ​​rozciąganie światła jest niezwykle wygodne.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek