SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa podłogowa Egoluce Matita Zobacz większe

Lampa podłogowa Egoluce Matita

KOD: 250sd3532

ID: 112881

Rok produkcji2021
Rodzaj lampyLampa podłogowa
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProducentEgoluce
Kraj pochodzeniaWłochy

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Egoluce Matita

Regulowana lampa podłogowa LED

Rodzaj: Lampa podłogowa
Rok produkcji: 2021
Kod produktu: 3532

Opis

Regulowana lampa podłogowa LED z aluminium i poliwęglanu z kolekcji MATITA firmy EGOLUCE.

Typologia:lampy podłogowe
Materiały : aluminium, poliwęglan
Wykończenie: Czarny
Światło: bezpośrednie
Źródło: /W - LED 35W 3752lm 4000K CRI >90 /WW - LED 35W 3640lm 3000K CRI>90 /XW - LED 35W 3360lm 2700K CRI>90

Światło staje się bohaterem z MATITA, kolekcją regulowanych lamp charakteryzujących się profil i niezbędny projekt. Światło projektuje nowe przestrzenie i struktura znika. Możliwość ściemniania w niektórych modelach sprawia, że ​​rozciąganie światła jest niezwykle wygodne.

Filmy

Tagi

EGOLUCE, Matita, Oświetlenie wewnętrzne, Lampy podłogowe, lampa podłogowa, Lampy podłogowe w stylu współczesnym, Aluminiowe lampy podłogowe, Metalowe lampy podłogowe, Lampy podłogowe z poliwęglanu (PC), Plastikowe lampy podłogowe, Lampy podłogowe LED, Regulowane lampy podłogowe

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

 

Jeśli jesteś zainteresowany plikami / modelami tego produktu napisz na [email protected]*

Karty techniczne

Modele 3D

* dostępność plików i modeli na zapytanie

Napisz opinię

Lampa podłogowa Egoluce Matita

Lampa podłogowa Egoluce Matita

Regulowana lampa podłogowa LED z aluminium i poliwęglanu z kolekcji MATITA firmy EGOLUCE . Typologia: lampy stojące Materiały : aluminium, poliwęglan Wykończenie: czarne Światło: bezpośrednie Źródło: /W - LED 35W 3752lm 4000K CRI>90 /WW - LED 35W 3640lm 3000K CRI>90 /XW - LED 35W 3360lm 2700K CRI>90 Światło staje się bohaterem z MATITA , kolekcją regulowanych lamp charakteryzujących się smukły profil i niezbędny design. Światło projektuje nowe przestrzenie i struktura znika. Możliwość ściemniania w niektórych modelach sprawia, że ​​rozciąganie światła jest niezwykle wygodne.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek