SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa sufitowa Egoluce Matita Zobacz większe

Lampa sufitowa Egoluce Matita

KOD: 250sd5672

ID: 103725

Rok produkcji2021
Rodzaj lampyLampa sufitowa
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProducentEgoluce
Kraj pochodzeniaWłochy

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Egoluce Matita

Oświetlenie sufitowe LED

Rodzaj: Lampa sufitowa
Rok produkcji: 2021
Kod produktu: 5672

Opis

Aluminiowa i poliwęglanowa lampa sufitowa LED z kolekcji MATITA firmy EGOLUCE.

Typologia: lampy sufitowe
Materiały: ( bbb222)aluminium, poliwęglan
Wykończenie: Czarny
Światło: bezpośrednie
Źródło: /W - LED 45W 5328lm 4000K CRI>90 /WW - LED 45W 4860lm 3000K CRI>90 /XW - LED 45W 4320lm 2700K CRI>90

Światło staje się bohaterem dzięki MATITA, kolekcji regulowanych lamp charakteryzujących się smukłym profilem i niezbędny projekt. Światło projektuje nowe przestrzenie i struktura znika. Możliwość ściemniania w niektórych modelach sprawia, że ​​rozciąganie światła jest niezwykle wygodne.

Filmy

Tagi

EGOLUCE, Matita, Oświetlenie wewnętrzne, Lampy sufitowe, lampa sufitowa, Lampy sufitowe w stylu współczesnym, Aluminiowe lampy sufitowe, Metalowe lampy sufitowe, Lampy sufitowe z poliwęglanu (PC), Plastikowe lampy sufitowe, Lampy sufitowe LED, Światła sufitowe

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

 

Jeśli jesteś zainteresowany plikami / modelami tego produktu napisz na [email protected]*

Karty techniczne

Modele 3D

* dostępność plików i modeli na zapytanie

Napisz opinię

Lampa sufitowa Egoluce Matita

Lampa sufitowa Egoluce Matita

Aluminiowa i poliwęglanowa lampa sufitowa LED z kolekcji MATITA firmy EGOLUCE . Typologia: lampy sufitowe Materiały: aluminium, poliwęglan Wykończenie: Czarne Światło: bezpośrednie Źródło: /W - LED 45W 5328lm 4000K CRI>90 /WW - LED 45W 4860lm 3000K CRI>90 /XW - LED 45W 4320lm 2700K CRI>90 Światło staje się bohaterem z MATITA , kolekcją regulowanych lamp charakteryzujących się smukłą profil i niezbędny projekt. Światło projektuje nowe przestrzenie i struktura znika. Możliwość ściemniania w niektórych modelach sprawia, że ​​rozciąganie światła jest niezwykle wygodne.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek