SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa podłogowa Top Light Sun Floor Down Light Zobacz większe

Lampa podłogowa Top Light Sun Floor Down Light

KOD: 250sdtoplightsunfloordownlight

ID: 112429

Rodzaj lampyLampa podłogowa
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantRolf Ziel
ProducentTop Light
Kraj pochodzeniaNiemcy

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Top Light Sun

Regulowana lampa podłogowa LED

Projektant: Rolf Ziel
Rodzaj: Lampa podłogowa

Dane techniczne

ø 90; 130; 210 mm
wysokość: 1000; 1250 mm

Opis

Lampa podłogowa Sun - Lampa podłogowa. Dzięki przegubowi kulowemu lampę stojącą LED Sun Floor można obracać w każdym kierunku. Głowica dostępna w wymiarach 90/130/210 mm. W przypadku tej lampki do czytania można wybrać długość od 1000 mm do 1250 mm. Lampa posiada włącznik na przewód, ale może być wyposażona w ściemniacz.

Filmy

Tagi

Światło górne, Słońce, Oświetlenie wewnętrzne, Lampy podłogowe, lampa podłogowa, Lampy podłogowe w stylu współczesnym, Metalowe lampy podłogowe, Lampy podłogowe LED, Regulowane lampy podłogowe, Lampy podłogowe ze ściemniaczem

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

 

Jeśli jesteś zainteresowany plikami / modelami tego produktu napisz na [email protected]*

Karty techniczne

Modele 3D

* dostępność plików i modeli na zapytanie

Napisz opinię

Lampa podłogowa Top Light Sun Floor Down Light

Lampa podłogowa Top Light Sun Floor Down Light

Lampa podłogowa Sun – lampa podłogowa. Dzięki przegubowi kulowemu lampę stojącą LED Sun Floor można obracać w każdym kierunku. Głowica dostępna w wymiarach 90/130/210 mm. W przypadku tej lampki do czytania można wybrać długość od 1000 mm do 1250 mm. Lampa posiada włącznik na przewód, ale może być wyposażona w ściemniacz.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek