SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa podłogowa Top Light Sun Floor Up Or Down Light Zobacz większe

Lampa podłogowa Top Light Sun Floor Up Or Down Light

KOD: 250sdtoplightsunfloorupordownlight

ID: 113742

Rodzaj lampyLampa podłogowa
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantRolf Ziel
ProducentTop Light
Kraj pochodzeniaNiemcy

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Top Light Sun

Regulowana lampa podłogowa LED

Projektant: Rolf Ziel
Rodzaj: Lampa podłogowa

Dane techniczne

ø 90; 130; 210
wysokość: 1800 mm

Opis

Sun Floor Up lub Down Light - Dzięki przegubowi kulowemu lampę stojącą LED Sun Floor można obracać w każdym kierunku. Głowica dostępna w wymiarze 210 mm. Długość tej lampy podłogowej wynosi 1800 mm i można ją wybrać jako oświetlenie w górę lub w dół. Lampa posiada włącznik na przewód, ale może być wyposażona w ściemniacz.

Filmy

Tagi

Światło górne, Słońce, Oświetlenie wewnętrzne, Lampy podłogowe, lampa podłogowa, Lampy podłogowe w stylu współczesnym, Metalowe lampy podłogowe, Lampy podłogowe z oświetleniem bezpośrednim i pośrednim, Lampy podłogowe LED, Regulowane lampy podłogowe, Lampy podłogowe ze ściemniaczem

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

 

Jeśli jesteś zainteresowany plikami / modelami tego produktu napisz na [email protected]*

Karty techniczne

Modele 3D

* dostępność plików i modeli na zapytanie

Napisz opinię

Lampa podłogowa Top Light Sun Floor Up Or Down Light

Lampa podłogowa Top Light Sun Floor Up Or Down Light

Sun F loor Up lub Down Light - Poprzez przegub kulowy lampę stojącą LED Sun Floor można obracać w każdym kierunku. Głowica dostępna w wymiarze 210 mm. Długość tej lampy podłogowej wynosi 1800 mm i można ją wybrać jako oświetlenie w górę lub w dół. Lampa posiada włącznik na przewód, ale może być wyposażona w ściemniacz.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek