SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa sufitowa Top Light Sun Swing Zobacz większe

Lampa sufitowa Top Light Sun Swing

KOD: 250sdtoplightsunswing

ID: 104480

Rodzaj lampyLampa sufitowa
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantRolf Ziel
ProducentTop Light
Kraj pochodzeniaNiemcy

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Top Light Sun

Obrotowa lampa wisząca LED

Projektant: Rolf Ziel
Rodzaj: Lampa sufitowa

Dane techniczne

średnica główki: 90; 130; 210 mm
długość ramienia: 2000 mm
szerokość podstawy: 80 mm

Opis

Sun Swing - Lampa sufitowa. Dzięki przegubowi kulowemu lampę wahadłową LED Sun Swing można obracać w każdym kierunku. Głowica dostępna jest w wymiarach 90/130/210 mm oraz jako up- lub downlight. Niezależnie od tego, czy wymagane jest bezpośrednie, czy pośrednie światło, światło można skierować niemal wszędzie.

Filmy

Tagi

Światło górne, Słońce, Oświetlenie wewnętrzne, Lampy sufitowe, Lampy sufitowe do łazienki; Oświetlenie łazienkowe, lampa sufitowa, oświetlenie sufitowe w łazience; Lampy sufitowe w stylu współczesnym, Metalowe lampy sufitowe, Lampy sufitowe z oświetleniem bezpośrednim i pośrednim, Lampy sufitowe LED, Regulowane lampy sufitowe, Lampy sufitowe do łazienki; Lampy sufitowe ze ściemniaczem, Lampy sufitowe w stylu współczesnym Łazienka, Metalowe lampy sufitowe do łazienki

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

 

Jeśli jesteś zainteresowany plikami / modelami tego produktu napisz na [email protected]*

Karty techniczne

Modele 3D

* dostępność plików i modeli na zapytanie

Napisz opinię

Lampa sufitowa Top Light Sun Swing

Lampa sufitowa Top Light Sun Swing

Sun Swing – lampa sufitowa. Dzięki przegubowi kulowemu lampę wahadłową LED Sun Swing można obracać w każdym kierunku. Głowica dostępna jest w wymiarach 90/130/210 mm oraz jako up- lub downlight. Niezależnie od tego, czy wymagane jest bezpośrednie, czy pośrednie światło, światło można skierować niemal wszędzie.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek