SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa ścienna Jean Perzel Perzel Contemporain 347 Bv Zobacz większe

Lampa ścienna Jean Perzel Perzel Contemporain 347 Bv

KOD: 250sdjeanperzelperzelcontemporain347bv

ID: 109094

Rodzaj lampyLampa ścienna
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProducentJean Perzel
Kraj pochodzeniaFrancja

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Jean Perzel Perzel Contemporain

Kinkiet ze światłem bezpośrednim

Rodzaj: Lampa ścienna

Opis

347- Kinkiety składające się ze szklanej lub brązowej misy, zapewniające bardzo silne oświetlenie.
Różnorodność dostępnych wsporników pozwala wybrać kinkiet, który najlepiej pasuje do wystroju wnętrza.
Dostępne są różne wykończenia( ccc333)Działa z każdym typem żarówki

Wykonanie szkła i brązu, opanowanie energii elektrycznej, prostota linii sprawia, że ​​oświetlenie Jeana Perzela staje się ponadczasowe.
Olivier Raidt, mały siostrzeniec Jeana Perzela, jest odbiorcą tego know-how i od 30 lat jest zaangażowany w kontynuowanie ducha Domu Perzel. 
Pomyślał o kolorowym akcentie, który ujawniłby kultowe modele domu.
I tak powstała nowa linia: Perzel Contemporain.

Tagi

Jean Perzel, Perzel współczesny, Oświetlenie wewnętrzne, Kinkiety, lampa ścienna, Kinkiety w stylu współczesnym, Metalowe kinkiety, Szklane kinkiety, Kinkiety Direct Light, Kinkiety

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

 

Jeśli jesteś zainteresowany plikami / modelami tego produktu napisz na [email protected]*

Karty techniczne

Modele 3D

* dostępność plików i modeli na zapytanie

Napisz opinię

Lampa ścienna Jean Perzel Perzel Contemporain 347 Bv

Lampa ścienna Jean Perzel Perzel Contemporain 347 Bv

347- Kinkiety składające się ze szklanej lub brązowej misy, zapewniające bardzo silne oświetlenie. Różnorodność dostępnych wsporników pozwala wybrać kinkiet, który najlepiej pasuje do wystroju wnętrza. Dostępne różne wykończenia Współpracuje z każdym typem żarówki Wykonanie szkła i brązu, opanowanie energii elektrycznej, prostota linii sprawia, że ​​oświetlenie Jean Perzel staje się ponadczasowe. Olivier Raidt, mały siostrzeniec Jeana Perzela, jest odbiorcą tego know-how i przez ostatnie 30 lat był przywiązany, aby kontynuować ducha Domu Perzel. Pomyślał o kolorowym akcentie, który ujawniłby kultowe modele domu. I tak powstała nowa linia : Perzel Contemporain.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek