SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa ścienna Jean Perzel Perzel Contemporain 1065 Rou Zobacz większe

Lampa ścienna Jean Perzel Perzel Contemporain 1065 Rou

KOD: 250sdjeanperzelperzelcontemporain1065rou

ID: 109485

Rodzaj lampyLampa ścienna
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProducentJean Perzel
Kraj pochodzeniaFrancja

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Jean Perzel Perzel Contemporain

Szklana lampa ścienna ze światłem bezpośrednim

Rodzaj: Lampa ścienna

Opis

1065- Te kinkiety mają wyjątkowo miękkie linie.
Dostępne różne wykończenia i średnice.
Działa z każdym typem żarówki.

Wykonanie szkła i brązu, opanowanie energii elektrycznej, prostota linii Oświetlenie Jean Perzel na ponadczasowe kawałki.
Olivier Raidt, mały siostrzeniec Jeana Perzela, jest odbiorcą tego know-how i od 30 lat jest związany z duchem Domu Perzel. 
Pomyślał o kolorowym akcentie, który ujawniłby kultowe modele domu.
I tak powstała nowa linia: Perzel Contemporain.

Tagi

Jean Perzel, Perzel współczesny, Oświetlenie wewnętrzne, Kinkiety, lampa ścienna, Kinkiety w stylu współczesnym, Szklane kinkiety, Kinkiety Direct Light, Ręcznie robione kinkiety; Kinkiety

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

 

Jeśli jesteś zainteresowany plikami / modelami tego produktu napisz na [email protected]*

Karty techniczne

Modele 3D

* dostępność plików i modeli na zapytanie

Napisz opinię

Lampa ścienna Jean Perzel Perzel Contemporain 1065 Rou

Lampa ścienna Jean Perzel Perzel Contemporain 1065 Rou

1065- Te kinkiety mają wyjątkowo miękkie linie. Dostępne różne wykończenia i średnice. Współpracuje z każdym typem żarówki. Wykonanie szkła i brązu, opanowanie energii elektrycznej, prostota linii sprawiają, że oświetlenie Jean Perzel jest ponadczasowe . Olivier Raidt, mały siostrzeniec Jeana Perzela, jest odbiorcą tego know-how i przez ostatnie 30 lat był przywiązany do kontynuowania ducha Domu Perzel. Myślał o kolorowym dotyk, który odsłoni kultowe modele domu. I tak powstała nowa linia: Perzel Contemporain.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek