SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa ścienna Jean Perzel Perzel Contemporain 6C Ter Ble Zobacz większe

Lampa ścienna Jean Perzel Perzel Contemporain 6C Ter Ble

KOD: 250sdjeanperzelperzelcontemporain6cterble

ID: 109120

Rodzaj lampyLampa ścienna
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProducentJean Perzel
Kraj pochodzeniaFrancja

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Jean Perzel Perzel Contemporain

Kinkiet ze światłem bezpośrednim

Rodzaj: Lampa ścienna

Opis

6 C ter- Ten przedmiot kolekcjonerski jest wykonany z wysokiej precyzji pracy rzemieślniczej. Zmontowane w kaskadzie czterech półcylindrów ze szkła optycznego z dyskretną elegancją oprawki z brązu. 
Kolory do wyboru.
Wykończenie ilustrowane: chrom, polerowany mosiądz.

Wykonanie szkła i brązu, opanowanie energii elektrycznej, prostota linii sprawiają, że oświetlenie Jean Perzel staje się ponadczasowe.
) Olivier Raidt, mały siostrzeniec Jeana Perzela, jest odbiorcą tego know-how i od 30 lat jest związany z duchem Domu Perzelów. 
Pomyślał o kolorowym akcentie, który ujawniłby kultowe modele domu.
I tak powstała nowa linia: Perzel Contemporain.

Tagi

Jean Perzel, Perzel współczesny, Oświetlenie wewnętrzne, Kinkiety, lampa ścienna, Kinkiety w stylu współczesnym, Metalowe kinkiety, Szklane kinkiety, Kinkiety Direct Light, Kinkiety

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

 

Jeśli jesteś zainteresowany plikami / modelami tego produktu napisz na [email protected]*

Karty techniczne

Modele 3D

* dostępność plików i modeli na zapytanie

Napisz opinię

Lampa ścienna Jean Perzel Perzel Contemporain 6C Ter Ble

Lampa ścienna Jean Perzel Perzel Contemporain 6C Ter Ble

6 C ter- Ten przedmiot kolekcjonerski jest wykonany z wysokiej precyzji pracy rzemieślniczej. Zmontowane w kaskadzie czterech półcylindrów wykonanych ze szkła optycznego z dyskretną elegancją oprawki z brązu. Kolory do wyboru. Wykończenie ilustrowane: chrom, polerowany mosiądz. Wytwarzanie szkła i brązu, opanowanie energii elektrycznej, prostota linii sprawiają, że oświetlenie Jean Perzel staje się ponadczasowe. Olivier Raidt, mały siostrzeniec Jeana Perzela, jest odbiorcą tej wiedzy i od 30 lat jest przywiązany, aby kontynuować ducha of the House Perzel. Pomyślał o kolorowym akcentie, który ujawniłby kultowe modele domu. I tak powstała nowa linia: Perzel Contemporain.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek