SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa ścienna Flos Kap Surface Zobacz większe

Lampa ścienna Flos Kap Surface

KOD: 250sdfloskapsurface

ID: 106834

Rodzaj lampyLampa ścienna
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProducentFlos
Kraj pochodzeniaWłochy
CenaCena od 541.00 EUR

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Flos Kap Surface

Poliwęglanowa lampa ścienna LED z oświetleniem bezpośrednim i pośrednim

Rodzaj: Lampa ścienna

Opis

Oprawa do bezpośredniego oświetlenia do montażu na suficie, ścianie lub w zawieszeniu. Korpus oprawy wykonany z ekstrudowanego aluminium. Wersja LED posiada wewnętrzny odbłyśnik wykonany z poliwęglanu malowanego wewnątrz. Poza tym zawiera soczewkę rozpraszającą wykonaną z opalizującego poliwęglanu, która zapewnia równomierne światło. Wersje z żarówkami halogenowymi posiadają odbłyśnik wykonany z malowanego aluminium oraz szklany dyfuzor ze szkła z piaskowanym wykończeniem. Kombinacje dostępnych wykończeń zewnętrznych anodowanych lub malowanych oraz wewnętrznych wykończeń odbłyśnika. Wykończenia zewnętrzne: biały (11), szczotkowane aluminium (AS) czarny (AN) i brązowy (B3). Wykończenie wnętrz: biały, złoty, niebieski i czarny.

Rodzina urządzeń do instalacji wewnętrznych, wpuszczanych lub do oświetlenia sufitowego. Doskonałą integrację z otoczeniem zapewnia możliwość wyboru spośród szerokiej gamy wykończeń. Dostępne również z nowymi lampami LED.

Filmy

Tagi

Flos, Kolekcja architektoniczna — ściana+sufit, Oświetlenie wewnętrzne, Kinkiety, lampa ścienna, Projekt kinkiety, Kinkiety z poliwęglanu (PC), Kinkiety plastikowe, Kinkiety światła bezpośredniego i pośredniego, Kinkiety halogenowe, Kinkiety LED, Projekt Flos, Projekt oświetlenia Flos, projekt oświetlenia, Produkty Flos, projekt, lampa, lampy projektowe

Napisz opinię

Lampa ścienna Flos Kap Surface

Lampa ścienna Flos Kap Surface

Oprawa do bezpośredniego oświetlenia do montażu na suficie, ścianie lub w zawieszeniu. Korpus oprawy wykonany z ekstrudowanego aluminium. Wersja LED posiada wewnętrzny odbłyśnik wykonany z poliwęglanu malowanego wewnątrz. Poza tym zawiera soczewkę rozpraszającą wykonaną z opalizującego poliwęglanu, która zapewnia równomierne światło. Wersje z żarówkami halogenowymi posiadają odbłyśnik wykonany z malowanego aluminium oraz szklany dyfuzor ze szkła z piaskowanym wykończeniem. Kombinacje dostępnych wykończeń zewnętrznych anodowanych lub malowanych oraz wewnętrznych wykończeń odbłyśnika. Wykończenia zewnętrzne: biały (11), szczotkowane aluminium (AS) czarny (AN) i brązowy (B3). Wykończenia wnętrz: biały, złoty, niebieski i czarny. Rodzina urządzeń do instalacji wewnętrznych, wpuszczanych lub sufitowych. Doskonałą integrację z otoczeniem zapewnia możliwość wyboru spośród szerokiej gamy wykończeń. Dostępne również z nowymi lampami LED.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek