SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa ścienna Flos Wall System Back Zobacz większe

Lampa ścienna Flos Wall System Back

KOD: 250sdfloswallsystemback

ID: 106639

Rodzaj lampyLampa ścienna
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantAntonio Citterio
ProducentFlos
Kraj pochodzeniaWłochy
CenaCena od 244.00 EUR

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Flos Wall System Back

Chromowana lampa ścienna ze światłem pośrednim

Projektant: Antonio Citterio
Rodzaj: Lampa ścienna

Opis

Urządzenie do oświetlenia pośredniego do montażu podtynkowego ze zdalnym sterownikiem. Włącznik/wyłącznik z technologią Soft Touch i regulacją strumienia światła do 2 intensywności (100% - 50% - 0%).

Antonio Citterio

Antonio Citterio - zdjęcie projektantaAntonio Citterio i Patricia Viel są założycielami firmy Antonio Citterio Patricia Viel z siedzibą w Mediolanie.
Firma działa na arenie międzynarodowej, opracowując złożone projekty we wszystkich skalach we współpracy z wykwalifikowaną siecią wyspecjalizowanych konsultantów. Praktyka ma duże doświadczenie w dostarczaniu szczegółowej dokumentacji projektowej obejmującej zarówno stan surowy, jak i wnętrze budynku, od przegród zewnętrznych po wykończenie wnętrz, w tym elementy stolarki na zamówienie i meble.
Wśród rodzajów opracowanych projektów przez praktykę to: plany urbanistyczne, kompleksy mieszkaniowe i handlowe, obiekty produkcyjne, renowacja/ponowne wykorzystanie obiektów zabytkowych, biura, salony i hotele.
Firma działa również w sektorze komunikacji korporacyjnej, realizując projekty koordynowane obraz, instalacje i grafiki.
Niedawne prace budowlane obejmują siedzibę grupy Ermenegildo Zegna w Mediolanie (Włochy), Hotel Bulgari w Londynie oraz Technogym Village w Cesena (Włochy).
Firma bierze udział w ogólnopolskich i międzynarodowych konkursach projektowych oraz posiada certyfikat ISO 9001:2008. Spółka zależna należąca w całości do włoskiej firmy została zarejestrowana w 2015 roku w Nowym Jorku.

Filmy

Tagi

Flos, Antonio Citterio; Kolekcja architektoniczna — ściana+sufit, Oświetlenie wewnętrzne, Kinkiety, lampa ścienna, Kinkiety w stylu współczesnym, Projekt kinkiety, Kinkiety aluminiowe, Metalowe kinkiety, Kinkiety z poliwęglanu (PC), Kinkiety plastikowe, Chromowane kinkiety, Lampy ścienne z odlewu aluminiowego, Pośrednie światło kinkiety, Projekt Flos, Projekt oświetlenia Flos, projekt oświetlenia, Produkty Flos, lampa, lampy designerskie, Citterio Flos, Lampa Citterio

Napisz opinię

Lampa ścienna Flos Wall System Back

Lampa ścienna Flos Wall System Back

Urządzenie do oświetlenia pośredniego do montażu podtynkowego ze zdalnym sterownikiem. Włącznik/wyłącznik z technologią Soft Touch i regulacją strumienia światła do 2 intensywności (100% - 50% - 0%).

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek