SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa ścienna Boca Do Lobo Limited Edition Lumiere Zobacz większe

Lampa ścienna Boca Do Lobo Limited Edition Lumiere

KOD: 250sdbocadolobolimitededitionlumiere

ID: 106420

Rok produkcji2019
Rodzaj lampyLampa ścienna
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProducentBoca Do Lobo
Kraj pochodzeniaPortugalia

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Boca Do Lobo Limited Edition

Lampa ścienna z mosiądzu

Rodzaj: Lampa ścienna
Rok produkcji: 2019

Dane techniczne

gł. 30 mm (11,8 cala)
szer. 60 mm (23,6 cala)
wys. 45 mm (17,7 cala)

Opis

Czerpiąc inspirację z epoki wiktoriańskiej, ta antyczna oprawa z polerowanego, pozłacanego mosiądzu z misternym ramieniem z detalami krawędzi zwieńczona elegancką szklaną latarnią wyrzeźbioną ręcznie w formie odlewniczej. Zrodzona z bogatej tradycji kucia żelaza i wykwalifikowanych złotników, ta elegancka lampa ścienna jest uduchowionym dziełem z klasycznym wyróżnieniem dla wybitnych prywatnych rezydencji po największe ustawienia kontraktowe.

Cechy produktu: Odlew mosiądzu kinkiet z wysięgnikiem, zwieńczony elegancką szklaną latarnią. 
Sztuka i techniki: Odlewanie mosiądzu. 
Materiały i wykończenia: Odlany mosiądz, czarne wykończenie.

Edycja limitowana, podróż przez rzadkie materiały połączone w sposób, którego nigdy wcześniej nie widziałeś - cenne dziedzictwo wyróżniające się kolekcją ponadczasowych arcydzieł. Zainspiruj się ponadczasowymi umiejętnościami i wyjątkowym kunsztem.

Filmy

Tagi

Boca do Lobo, Edycja limitowana, Oświetlenie wewnętrzne, Kinkiety, lampa ścienna, Kinkiety w stylu współczesnym, Metalowe kinkiety, Lampy ścienne z mosiądzu, Kinkiety Direct Light

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

 

Jeśli jesteś zainteresowany plikami / modelami tego produktu napisz na [email protected]*

Karty techniczne

Modele 3D

* dostępność plików i modeli na zapytanie

Napisz opinię

Lampa ścienna Boca Do Lobo Limited Edition Lumiere

Lampa ścienna Boca Do Lobo Limited Edition Lumiere

Czerpiąc inspirację z epoki wiktoriańskiej, ta antyczna oprawa z polerowanego, pozłacanego mosiądzu z misternym ramieniem z detalami krawędzi zwieńczona elegancką szklaną latarnią wyrzeźbioną ręcznie w formie odlewniczej. Zrodzona z bogatej tradycji kucia żelaza i wykwalifikowanych złotników, ta elegancka lampa ścienna jest uduchowionym dziełem z klasycznym wyróżnieniem od wybitnych prywatnych rezydencji po największe ustawienia kontraktów. Cechy produktu: Mosiężna lampa ścienna z odlewu z ramieniem do detalowania zwieńczonym elegancką szklaną latarnią. Sztuka i techniki: Odlew mosiądzu. Materiały i wykończenia: Odlew mosiądzu, czarne wykończenie pistoletu. Edycja limitowana , podróż przez rzadkie materiały połączone w sposób, jakiego nigdy wcześniej nie widziałeś - cenne dziedzictwo wyróżniające się kolekcją ponadczasowych arcydzieł. Zainspiruj się ponadczasowymi umiejętnościami i wyjątkowym kunsztem.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek