SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa wisząca Boca Do Lobo Limited Edition Lumiere Zobacz większe

Lampa wisząca Boca Do Lobo Limited Edition Lumiere

KOD: 250sdbocadolobolimitededitionlumiere

ID: 102342

Rok produkcji2019
Rodzaj lampyLampa wisząca
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProducentBoca Do Lobo
MateriałMetal
MateriałMosiądz
Kraj pochodzeniaPortugalia

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Boca Do Lobo Limited Edition

Lampa wisząca z mosiądzu

Rodzaj: Lampa wisząca
Rok produkcji: 2019

Dane techniczne

gł. 280 mm (110,2 cala)
szer. 130 mm (51,1 cala)

Opis

Czerpiąc inspirację z epoki wiktoriańskiej, arcydzieło wisząca lampa jest przykładem współczesnej dwoistości sztuki i funkcjonalności. Zawieszony na dwóch łańcuchach uderzający złamany słupek leży jak antyczna oprawa z czterema misternymi ramionami zdobiącymi krawędzie, zwieńczonymi eleganckimi lampionami z tafli, wyrzeźbionymi ręcznie za pomocą form odlewniczych.

Cechy produktu: Lampa wykonana z mosiądz. Pięć punktów świetlnych i dwa włączniki. Lampa wykonana z form odlewniczych. Wykończenie patyna.
Sztuka i techniki: Odlewnia, odlew z mosiądzu.
Materiały i wykończenia: Odlany mosiądz, czarne wykończenie pistoletu. Wykończenie patynowane.

Edycja limitowana, podróż przez rzadkie materiały połączone w sposób, jakiego nigdy wcześniej nie widziałeś - cenne dziedzictwo wyróżniające się kolekcją ponadczasowych arcydzieł. Zainspiruj się ponadczasowymi umiejętnościami i wyjątkowym kunsztem.

Filmy

Tagi

Boca do Lobo, Edycja limitowana, Oświetlenie wewnętrzne, Lampy wiszące, lampa wisząca, Współczesne lampy wiszące w stylu; Metalowe lampy wiszące, Lampy wiszące mosiężne, Lampy wiszące Direct Light

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

 

Jeśli jesteś zainteresowany plikami / modelami tego produktu napisz na [email protected]*

Karty techniczne

Modele 3D

* dostępność plików i modeli na zapytanie

Napisz opinię

Lampa wisząca Boca Do Lobo Limited Edition Lumiere

Lampa wisząca Boca Do Lobo Limited Edition Lumiere

Czerpiąc inspirację z epoki wiktoriańskiej, arcydzieło wisząca lampa jest przykładem współczesnej dwoistości sztuki i funkcjonalności. Zawieszony na dwóch łańcuchach efektowny złamany słupek leży jak antyczna oprawa z czterema misternymi ramionami z detalami krawędzi, zwieńczonymi eleganckimi lampionami z tafli wyrzeźbionymi ręcznie za pomocą form odlewniczych. Cechy produktu: Lampa wykonana z mosiądzu. Pięć punktów świetlnych i dwa włączniki. Lampa wykonana z form odlewniczych. Wykończenie patyna. Sztuka i techniki: Odlewnictwo, odlew z mosiądzu. Materiały i wykończenia: Odlew z mosiądzu, czarne wykończenie pistoletu. Wykończenie patynowane. Edycja limitowana , podróż przez rzadkie materiały połączone w sposób, jakiego nigdy wcześniej nie widziałeś - cenne dziedzictwo wyróżniające się kolekcją ponadczasowych arcydzieł. Zainspiruj się ponadczasowymi umiejętnościami i wyjątkowym kunsztem.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek