SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa wisząca Boca Do Lobo Limited Edition L'Chandelier Zobacz większe

Lampa wisząca Boca Do Lobo Limited Edition L'Chandelier

KOD: 250sdbocadolobolimitededitionl'chandelier

ID: 102340

Rodzaj lampyLampa wisząca
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProducentBoca Do Lobo
MateriałMetal
MateriałMosiądz
Kraj pochodzeniaPortugalia

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Boca Do Lobo Limited Edition

Lampa wisząca z mosiądzu

Rodzaj: Lampa wisząca

Dane techniczne

szerokość/długość 80 mm (31,45 cala)
wysokość 163 mm (64,1 cala)

Opis

L'Chandelier to senna, elegancka i luksusowa błyskawica, nieporównywalna i imponująca jak romantyczna aleja Champs-Élysées, często określana jako "la plus belle avenue du monde" ("najpiękniejsza aleja świata"). Ten luksusowy symbol Paryża przekształcił się w piękny, ręcznie wykonany żyrandol z polerowanego mosiądzu. Cudowny taneczny kształt L'Chandelier został zrealizowany dzięki antycznej technice (Repoussé) szeroko stosowanej ze złotem i srebrem do precyzyjnych prac w III wieku p.n.e. L'Chandelier oferuje doskonałą równowagę ciepłego wyrafinowania i metalowej ostrości. Nieskończenie piękna. Klasyczny. Znakomite.

Materiały i wykończenia:
Mosiądz pozłacany. 

Edycja limitowana, podróż przez rzadkie materiały połączone w sposób, jakiego nigdy wcześniej nie widziałeś - cenne dziedzictwo wyróżniające się kolekcją ponadczasowych arcydzieł. Zainspiruj się ponadczasowymi umiejętnościami i wyjątkowym kunsztem.

Filmy

Tagi

Boca do Lobo, Edycja limitowana, Oświetlenie wewnętrzne, Lampy wiszące, lampa wisząca, Współczesne lampy wiszące w stylu; Metalowe lampy wiszące, Lampy wiszące mosiężne, Lampy wiszące Direct Light, Ręcznie robione lampy wiszące

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

 

Jeśli jesteś zainteresowany plikami / modelami tego produktu napisz na [email protected]*

Karty techniczne

Modele 3D

* dostępność plików i modeli na zapytanie

Napisz opinię

Lampa wisząca Boca Do Lobo Limited Edition L'Chandelier

Lampa wisząca Boca Do Lobo Limited Edition L'Chandelier

L'Chandelier jest marzycielskim, eleganckim i luksusowym oświetleniem, nieporównywalnym i imponującym jak romantyczna aleja Champs-Élysées, często opisywana jako „la plus belle avenue du monde” („najpiękniejsza aleja świata”) . Ten luksusowy symbol Paryża przekształcił się w piękny, ręcznie wykonany żyrandol z polerowanego mosiądzu. Cudowny taneczny kształt L'Chandelier został zrealizowany dzięki antycznej technice (Repoussé) szeroko stosowanej ze złotem i srebrem do precyzyjnych prac w III wieku p.n.e. L'Chandelier oferuje doskonałą równowagę ciepłego wyrafinowania i metalowej ostrości. Nieskończenie piękna. Klasyczny. Znakomite. Materiały i wykończenia: Mosiądz pozłacany. Edycja limitowana , podróż przez rzadkie materiały połączone w sposób, jakiego nigdy wcześniej nie widziałeś - cenna spuścizna wyróżniająca się kolekcją ponadczasowych arcydzieł. Zainspiruj się ponadczasowymi umiejętnościami i wyjątkowym kunsztem.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek