STÓŁ KONFERENCYJNY

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Prostokątny stół konferencyjny Manerba Click Zobacz większe

Prostokątny stół konferencyjny Manerba Click

KOD: 250sdmanerbaclick

ID: 211608

ProducentManerba

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Manerba Click

Prostokątny stół konferencyjny

Dane techniczne

U559F144.W L240 x S100 x 74H cm,
U559F144.CR1 L240 x S100 x 74H cm.

Opis

Click to prostokątny stół konferencyjny do agregacji w drewnie krytym. Blat jest wykonany z paneli z włókna topolowego pokrytych wykończeniem White lub Wengè. Gry są z białego lub chromowanego metalu.

Szczególne cechy nogi mostu i jej modułowość dają początek nowej koncepcji biur i przestrzeni operacyjnej. Blaty wydają się unosić w powietrzu, jakby unosiły się w powietrzu. Cały system jest harmonijny i dobrze zdefiniowany.

Manerba Przemysł to rzeczywistość przemysłowa, która jest w stanie stawić czoła biznesowi i zakontraktować projekty na dużą skalę. Z tą samą inteligencją, która jest nieodłączna w projektach szytych na miarę, Manerba realizuje rozplanowanie biur i dostawy mebli o dużych gabarytach.

Tagi

Manerba, Click, Stoły konferencyjne, Sale konferencyjne i poczekalnie, Stół konferencyjny, Stoły konferencyjne w stylu współczesnym, Stoły konferencyjne z drewna, Stoły konferencyjne modułowe, Stoły konferencyjne prostokątne

Napisz opinię

Prostokątny stół konferencyjny Manerba Click

Prostokątny stół konferencyjny Manerba Click

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek