BIURKO

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Biurko robocze w kształcie litery L Manerba Click Zobacz większe

Biurko robocze w kształcie litery L Manerba Click

KOD: 250sdU580F240/U580F242

ID: 211605

ProducentManerba

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Manerba Click

Biurko robocze w kształcie litery L

Opis

Click to pojedyncze, niezależne biurko z bocznym przedłużeniem. Blat wykonany jest z płyty z włókna topolowego o grubości 28 mm, pokrytej wykończeniem szarym, klonowym, białym lub wenge. Dwie nogi kozła w kształcie odwróconej litery „U” są z malowanego metalu.

Szczególne cechy nogi mostu i jej modułowość dają początek nowej koncepcji biur i przestrzeni operacyjnej. Blaty wydają się unosić w powietrzu, jakby unosiły się w powietrzu. Cały system jest harmonijny i dobrze zdefiniowany.

Manerba Przemysł to rzeczywistość przemysłowa, która jest w stanie stawić czoła biznesowi i zakontraktować projekty na dużą skalę. Z tą samą inteligencją, która jest nieodłączna w projektach szytych na miarę, Manerba realizuje rozplanowanie biur i dostawy mebli o dużych gabarytach.

Tagi

Manerba, Click, Meble biurowe, Biurka biurowe, Biurka biurowe, Biurka w stylu współczesnym, Biurka z drewna, Biurka biurowe, Biurka w kształcie litery L

Napisz opinię

Biurko robocze w kształcie litery L Manerba Click

Biurko robocze w kształcie litery L Manerba Click

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek