BIURKO

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Kwadratowy stół konferencyjny z podkładką skórzaną Manerba Click Zobacz większe

Kwadratowy stół konferencyjny z podkładką skórzaną Manerba Click

KOD: 250sdmanerbaclick

ID: 211606

ProducentManerba

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Manerba Click

Kwadratowy stół konferencyjny z podkładką skórzaną

Dane techniczne

U559F761.W L160 x S163 x 74H cm,
U559F761.CR3 L160 x S163 x 74H cm.

Opis

Kliknięcie to kwadratowe drewniane biurko lub stół do spotkań. Blat wykonany jest z paneli z drewna topolowego pokrytych wykończeniem White lub Wengè. Nogi wykonane z białego lub chromowanego metalu.

Szczególne cechy nogi mostu i jej modułowość dają początek nowej koncepcji biur i przestrzeni operacyjnej. Blaty wydają się unosić w powietrzu, jakby unosiły się w powietrzu. Cały system jest harmonijny i dobrze zdefiniowany.

Manerba Przemysł to rzeczywistość przemysłowa, która jest w stanie stawić czoła biznesowi i zakontraktować projekty na dużą skalę. Z tą samą inteligencją, która jest nieodłączna w projektach szytych na miarę, Manerba realizuje rozplanowanie biur i dostawy mebli o dużych gabarytach.

Tagi

Manerba, Click, Meble biurowe, Biurka biurowe, Stoły konferencyjne, Sale konferencyjne i poczekalnie, biurko, stół konferencyjny, Biurka biurowe w stylu współczesnym, Biurka biurowe z drewna, Biurka biurowe Square, Stoły konferencyjne w stylu współczesnym, Stoły konferencyjne z drewna, Stoły konferencyjne Square

Napisz opinię

Kwadratowy stół konferencyjny z podkładką skórzaną Manerba Click

Kwadratowy stół konferencyjny z podkładką skórzaną Manerba Click

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek