PUDEŁKO NA ZEGAREK

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Mahoniowe pudełko na zegarki Boca Do Lobo DIAMOND Zobacz większe

Mahoniowe pudełko na zegarki Boca Do Lobo DIAMOND

KOD: 250sdbocadolobodiamond

ID: 164431

ProducentBoca Do Lobo

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Boca Do Lobo DIAMOND

Mahoniowe pudełko na zegarki

Dane techniczne

Szerokość/Długość 26 cm (10,2 cala)
Głębokość 25 cm (9,8 cala)
Wysokość 20 cm (7,9 cala)
Waga 6 kg
Kubatura 0,05 m3

Opis

Element projektu Diamond reinterpretuje kwintesencję kształtu diamentu we współczesnym designie, piękny wynik architektonicznego myślenia z eleganckimi fasetowanymi liniami. Jednomodułowa nawijarka do zegarków, która zapewnia odpowiednią pielęgnację i bezpieczne przechowywanie zegarków z najwyższej półki. Lapidowany jak drogocenny kamień, ten piękny przedmiot jest wyrzeźbiony w drewnie mahoniowym, wykończony lakierem lub złotem płatkowym i pokrytym lakierem o wysokim połysku, wyposażony w jeden pojedynczy rotor, który sprawi, że automatyczny mechanizm zegarka będzie działał przez długi czas. Cenny przedmiot, który zamieni każdy minutnik w eksponat, który wzbogaci każde eleganckie i luksusowe pomieszczenie.

Kolekcja prywatna . Skarby mogą przybierać różne formy: pieniądze, książki, cygara, wino, perfumy, diamenty... osobiste prezenty, które lubimy gromadzić. Aby zachować te skarby, Studio Boca do Lobo stworzyło nową kolekcję przeznaczoną dla wymagających klientów, którzy posiadają fascynujące tajemnice i chęć ich zachowania. Dzięki Private Collection wszystkie Twoje skarby będą bezpieczne w Twoim sekretnym miejscu, Twoim ekskluzywnym i niepowtarzalnym świecie.

Tagi

Boca do Lobo, Prywatne, Przechowywanie i organizacja przestrzeni, Pudełka na zegarki, Pudełka na zegarki, Drewniane pudełka na zegarki, Mahoniowe pudełka na zegarki, luksusowe meble, unikalne meble, designerskie meble, wysokiej klasy meble, współczesny wystrój wnętrz, Rzemiosło, luksusowe sejfy

Napisz opinię

Mahoniowe pudełko na zegarki Boca Do Lobo DIAMOND

Mahoniowe pudełko na zegarki Boca Do Lobo DIAMOND

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek