SZKATUŁA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Mahoniowe pudełko na biżuterię Boca Do Lobo MILLIONAIRE Zobacz większe

Mahoniowe pudełko na biżuterię Boca Do Lobo MILLIONAIRE

KOD: 250sdbocadolobomillionaire

ID: 164432

ProducentBoca Do Lobo

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Boca Do Lobo MILLIONAIRE

Mahoniowe pudełko na biżuterię

Dane techniczne

Szerokość/długość 35 cm (13,8 cala)
Głębokość 35 cm (13,8 cala)
Wysokość 35 cm (13,8 cala)
Waga 58 kg

Opis

Sejf Millionaire Safe inspirowany kalifornijską gorączką złota to element, który ma wywołać wrażenie. Zbudowany w mahoniowej konstrukcji i pozłacanej ramie z polerowanego mosiądzu z kilkoma wgnieceniami, wzbudza zainteresowanie i wyobraźnię, przypominając próby napadu na sklepienie na starym zachodzie. Umieszczony w toczonym mosiężnym, posrebrzanym mechanizmie z kołem zębatym, imponujący bezpieczny uchwyt jest posłuszny woli mistrza dzięki tajnej kombinacji zamka z tarczą. Nakładane drzwi zapewniają miejsce na otwartą przestrzeń wyłożoną aksamitem, w której można przechowywać alkohole lub inne luksusowe artykuły lifestylowe oraz zestaw zamykanych szuflad i drzwi. Nawijarki do zegarków, półki, dodatkowy system blokowania i inne funkcje można dostosować.
Istnieje mała i przenośna wersja Millionaire Safe.

Materiały i wykończenia:
Pozłacana obudowa, z posrebrzaną rączką i zębatkami. Szuflady z polerowanego mosiądzu we wnętrzu.

Kolekcja prywatna . Skarby mogą przybierać różne formy: pieniądze, książki, cygara, wino, perfumy, diamenty... osobiste prezenty, które lubimy gromadzić. Aby zachować te skarby, Studio Boca do Lobo stworzyło nową kolekcję przeznaczoną dla wymagających klientów, którzy posiadają fascynujące tajemnice i chęć ich zachowania. Dzięki Private Collection wszystkie Twoje skarby będą bezpieczne w Twoim sekretnym miejscu, Twoim ekskluzywnym i niepowtarzalnym świecie.

Tagi

Boca do Lobo, Prywatne, Sejfy, Pudełka na biżuterię, Sprzęt domowy i majsterkowanie, Dekoracje domu, Bierna ochrona przed kradzieżą, Sejfy, Szkatułki na biżuterię, Sejfy w stylu współczesnym, Sejfy drewniane, Sejfy metalowe, Sejfy mosiężne, Sejfy mahoniowe, Sejfy kombinowane, Sejfy kontraktowe , Sejfy do domów prywatnych, Pudełka na biżuterię w stylu współczesnym, Drewniane pudełka na biżuterię, Metalowe pudełka na biżuterię, Mosiężne pudełka na biżuterię, Mahoniowe pudełka na biżuterię, Sprzęt domowy w stylu współczesnym i DIY, Sprzęt domowy z drewna i majsterkowanie, Metalowy sprzęt domowy i majsterkowanie, Mosiężny sprzęt domowy i Majsterkowanie, Mahoniowy sprzęt domowy i majsterkowanie, Pasywna ochrona przed kradzieżą w stylu współczesnym, Pasywna ochrona przed kradzieżą do drewna, Pasywna ochrona przed kradzieżą z metalu, Pasywna ochrona przed kradzieżą z mosiądzu, Pasywna ochrona przed kradzieżą z mosiądzu, meble luksusowe, meble unikatowe, meble designerskie, meble wysokiej klasy, współczesny wystrój wnętrz , Rzemiosło, luksusowe sejfy

Napisz opinię

Mahoniowe pudełko na biżuterię Boca Do Lobo MILLIONAIRE

Mahoniowe pudełko na biżuterię Boca Do Lobo MILLIONAIRE

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek