PUDEŁKO DO PRZECHOWYWANIA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Humidor do cygar z drewna różanego i mosiądzu Boca Do Lobo SYMPHONY Zobacz większe

Humidor do cygar z drewna różanego i mosiądzu Boca Do Lobo SYMPHONY

KOD: 250sdbocadolobosymphony

ID: 164433

ProducentBoca Do Lobo

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Boca Do Lobo SYMPHONY

Humidor do cygar z drewna różanego i mosiądzu

Dane techniczne

Szerokość/Długość 18 cm (7,1 cala)
Głębokość 13,5 cm (5,3 cala)
Wysokość 39 cm (15,4 cala)
Waga 13 kg
Kubatura 0,01 m3

Opis

Wśród najcenniejszych rzeczy dżentelmena zawsze jest specjalne miejsce dla jego najlepszych cygar. Humidor Symphony to idealne miejsce do ich przechowywania, zapewniające stałą wilgotność do przechowywania cygar w najlepszych warunkach. Powietrze wewnątrz etui jest wilgotne, co z kolei sprawia, że cygara są również wilgotne. Symphony jest wyłożona mosiężnymi fajkami, ponieważ zawsze przyjemnie jest wypalić dobre cygaro przy dobrej muzyce.

Materiały i wykończenia:
Mosiądz ze złotym i chromowanym wykończeniem oraz palisander.

Kolekcja prywatna . Skarby mogą przybierać różne formy: pieniądze, książki, cygara, wino, perfumy, diamenty... osobiste prezenty, które lubimy gromadzić. Aby zachować te skarby, Studio Boca do Lobo stworzyło nową kolekcję przeznaczoną dla wymagających klientów, którzy posiadają fascynujące tajemnice i chęć ich zachowania. Dzięki Private Collection wszystkie Twoje skarby będą bezpieczne w Twoim sekretnym miejscu, Twoim ekskluzywnym i niepowtarzalnym świecie.

Tagi

Boca do Lobo, Prywatne, Pudełka do przechowywania, Przechowywanie i organizacja przestrzeni, Pudełko do przechowywania, Pudełka do przechowywania w stylu współczesnym, Pudełka do przechowywania drewna, Metalowe pudełka do przechowywania, Pudła do przechowywania z mosiądzu, Pudełka do przechowywania z drewna różanego

Napisz opinię

Humidor do cygar z drewna różanego i mosiądzu Boca Do Lobo SYMPHONY

Humidor do cygar z drewna różanego i mosiądzu Boca Do Lobo SYMPHONY

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek