LAMPY ŚCIENNE / KINKIETY

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Anglepoise Original 1227™ Wall Light Zobacz większe

Anglepoise Original 1227™ Wall Light

KOD: 200sd190195

ID: 439922

ProducentAnglepoise

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Nasza kolekcja Original 1227™ rozpoczęła się od lampy biurkowej. Dziś ta wysoce elastyczna i ujmująco antropomorficzna lampa jest częścią przykładowej ośmioczęściowej kolekcji przeznaczonej do różnych miejsc, od stołu i ściany po sufit i podłogę. Idealne połączenie formy i funkcji, każdy element jest dostępny w rozszerzonej gamie klasycznych kolorów i zawiera nasze tradycyjne chromowane elementy. Nasza kolekcja Original 1227™ zawsze szczyciła się niezrównaną funkcjonalnością
teraz oferuje niezrównany wybór.

Chromowane okucia i kolorowy pleciony kabel nadają współczesny akcent estetyce retro tej kompaktowej kinkietowi. Podstawa ma wbudowany przełącznik ułatwiający użytkowanie, a elastyczny klosz można obracać, aby skierować odpowiednią ilość światła tam, gdzie jest to potrzebne.
Materiały:
- Połyskliwa farba lub jasne chromowane wykończenie
- Stalowy klosz
- Chromowane stalowe ramię
- Chromowane okucia
- Stalowa płyta ścienna
Wymiary produktu:
- Średnica klosza: 15cm
- Wysokość klosza: 15cm
- Maksymalny zasięg: 30cm (od ściany do klosza)
- Średnica płyty ściennej: 10cm

Napisz opinię

Anglepoise Original 1227™ Wall Light

Anglepoise Original 1227™ Wall Light

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek