ARCH

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Anglepoise Original 1227™ Desk Lamp with Insert Zobacz większe

Anglepoise Original 1227™ Desk Lamp with Insert

KOD: 200sd190217

ID: 439944

ProducentAnglepoise

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Nasza kolekcja Original 1227™ rozpoczęła się od lampy biurkowej. Dziś ta wysoce elastyczna i ujmująco antropomorficzna lampa jest częścią przykładowej ośmioczęściowej kolekcji przeznaczonej do różnych miejsc, od stołu i ściany po sufit i podłogę. Idealne połączenie formy i funkcji, każdy element jest dostępny w rozszerzonej gamie klasycznych kolorów i zawiera nasze tradycyjne chromowane elementy. Nasza kolekcja Original 1227™ zawsze szczyciła się niezrównaną funkcjonalnością
teraz oferuje niezrównany wybór.

Zainspirowana oryginalnymi projektami z archiwum Anglepoise®, nasza oszczędzająca miejsce oryginalna wkładka na biurko ma żeliwną obudowę i platerowane stalowe elementy mocujące, dzięki czemu można ją bezpiecznie zamocować na biurku Udoskonalenia, takie jak opcja zarządzania kablami i wykończenia w kolorze -pasujące do zgodnych kolekcji 1227™ i 1227™ Mini sprawiają, że jest to eleganckie i funkcjonalne akcesorium.
Materiały:
- Błyszczący lakier lub jasne chromowane wykończenie
- Aluminiowy klosz
- Chromowane okucia
- Wkładka do biurka z żeliwa
- Aluminiowe ramiona
- Technologia sprężyn o stałym napięciu Anglepoise®

Wymiary produktu:
- Średnica klosza: 15cm
- Wysokość klosza: 15cm
- Max zasięg: 60cm (od podstawy do klosza)
- Długość kabla: 200cm

Napisz opinię

Anglepoise Original 1227™ Desk Lamp with Insert

Anglepoise Original 1227™ Desk Lamp with Insert

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek