ARCH

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Anglepoise Original 1227™ Maxi Pendant Zobacz większe

Anglepoise Original 1227™ Maxi Pendant

KOD: 200sd190209

ID: 439936

ProducentAnglepoise

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Nasza kolekcja Original 1227™ rozpoczęła się od lampy biurkowej. Dziś ta wysoce elastyczna i ujmująco antropomorficzna lampa jest częścią przykładowej ośmioczęściowej kolekcji przeznaczonej do różnych miejsc, od stołu i ściany po sufit i podłogę. Idealne połączenie formy i funkcji, każdy element jest dostępny w rozszerzonej gamie klasycznych kolorów i zawiera nasze tradycyjne chromowane elementy. Nasza kolekcja Original 1227™ zawsze szczyciła się niezrównaną funkcjonalnością
teraz oferuje niezrównany wybór.

Dwukrotnie większa niż nasza standardowa lampa wisząca Original 1227™, stosowana pojedynczo lub jako część serii, efektowna oprawa Original 1227™ Maxi, z atrakcyjnymi kolorowymi przewodami i eleganckimi wykończeniami klosza, będzie wywierać silny efekt wizualny w każdym wnętrzu.
Materiały:
- Wykończenie błyszczącym lakierem lub jasne chromowanie
- Klosz stalowy
- Chromowane okucia
- Rozeta sufitowa jasna chromowana
Wymiary produktu:
- Średnica klosza: 29cm
- Wysokość klosza: 30cm
- Długość kabla: 120cm
- Średnica rozety sufitowej: 10cm

Napisz opinię

Anglepoise Original 1227™ Maxi Pendant

Anglepoise Original 1227™ Maxi Pendant

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek