ARCH

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Anglepoise Original 1227™ Floor Lamp Zobacz większe

Anglepoise Original 1227™ Floor Lamp

KOD: 200sd190216

ID: 439943

ProducentAnglepoise

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Nasza kolekcja Original 1227™ rozpoczęła się od lampy biurkowej. Dziś ta wysoce elastyczna i ujmująco antropomorficzna lampa jest częścią przykładowej ośmioczęściowej kolekcji przeznaczonej do różnych miejsc, od stołu i ściany po sufit i podłogę. Idealne połączenie formy i funkcji, każdy element jest dostępny w rozszerzonej gamie klasycznych kolorów i zawiera nasze tradycyjne chromowane elementy. Nasza kolekcja Original 1227™ zawsze szczyciła się niezrównaną funkcjonalnością
teraz oferuje niezrównany wybór.

Lampa podłogowa Original 1227™ łączy w sobie klasyczną sylwetkę klosza Anglepoise® i sprężynę o stałym napięciu z jasnymi chromowanymi ramionami i atrakcyjnym, plecionym, kolorowym kablem. Zastanów się, czy szukasz wysoce regulowanej lampki do czytania i stylowego, nowoczesnego dodatku.
Materiały:
- Lakier błyszczący lub wykończenie chromowane na wysoki połysk
- Stalowy słupek chromowany na wysoki połysk
- Aluminiowy klosz
- Chromowane aluminiowe ramiona
- Podstawa żeliwna ze stalową osłoną
- Chromowana okucia
- technologia sprężyn stałego naciągu Anglepoise®
Wymiary produktu:
- średnica klosza: 15cm
- wysokość klosza: 15cm
- maksymalny zasięg: 60cm (od podstawy do klosza)
- średnica podstawy: 26cm
- Wysokość masztu: 90cm
- Długość kabla: 200cm

Napisz opinię

Anglepoise Original 1227™ Floor Lamp

Anglepoise Original 1227™ Floor Lamp

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek