KRAN BIDETOWY

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Bateria bidetowa 3-otworowa z mosiądzu chromowanego Rubinetterie Stella TimeAster 3601 Zobacz większe

Bateria bidetowa 3-otworowa z mosiądzu chromowanego Rubinetterie Stella TimeAster 3601

KOD: 250sdTA00201

ID: 232743

Rok produkcji2014
ProjektantCarlo Santi
ProducentRubinetterie Stella
CenaCena od 1663.00 EUR

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Rubinetterie Stella TimeAster 3601

Bateria bidetowa 3-otworowa z mosiądzu chromowanego

Opis

TimeAster 3601 - Trzyotworowa rączka bidetowa o średnicy 52 mm z korkiem wyskakującym.

CROMO- CHROM: TA00201CR00
ORO - ZŁOTY - LUB 24 KARATÓW: TA00201AU00

Kolekcja TimeAster inspirowana luksusowymi zegarkami w którym rytm czasu jest zbliżony do przepływu wody, powstała z myślą o codziennym wyzwaniu projektowym i zaangażowaniu najlepszych partnerów produkcyjnych.
Maniakalny poziom szczegółowości został skonfrontowany z chęcią stworzenia ekskluzywnej i luksusowej linii do kąpieli. Architekt Carlo Santi zaprojektował kolekcję Aster w 1982 roku, a jej projekty są tłem kolekcji TimeAster.
Nie jest to prosta zmiana stylizacji, ale ewolucja techniczna i estetyczna zastosowana w bateriach, gdzie ponadczasowy koncept zdominował trend produktu, jak w przypadku każdej kolekcji Stella. Główne cechy TimeAster to: nowa koncepcja stylistyczna baterii, mechaniczna precyzja i dbałość o szczegóły. Klasyczna konfiguracja z trzema otworami to bardziej tradycyjny kształt TimeAster, który wyraża jego ekstremalną innowacyjność w rękojeści. Co więcej, wyświetlacz tarczy wykonany jest z trawionego mosiądzu, a zabarwienie uzyskuje się w procesie rodowania, podobnie jak w przypadku biżuterii.

Tagi

RUBINETTERIE STELLA, Carlo Santi, TimeAster, Baterie bidetowe, Baterie łazienkowe, Baterie bidetowe, Baterie bidetowe w stylu współczesnym, Baterie bidetowe metalowe, Baterie bidetowe z mosiądzu, Baterie bidetowe z chromowanego mosiądzu, Baterie bidetowe 3-otworowe

Napisz opinię

Bateria bidetowa 3-otworowa z mosiądzu chromowanego Rubinetterie Stella TimeAster 3601

Bateria bidetowa 3-otworowa z mosiądzu chromowanego Rubinetterie Stella TimeAster 3601

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek