BATERIA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Bateria prysznicowa ścienna Rubinetterie Stella TimeAster 0/153-65 Zobacz większe

Bateria prysznicowa ścienna Rubinetterie Stella TimeAster 0/153-65

KOD: 250sdTL01202

ID: 232736

ProjektantCarlo Santi
ProducentRubinetterie Stella
CenaCena od 1211.00 EUR

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Rubinetterie Stella TimeAster 0/153-65

Bateria prysznicowa ścienna

Opis

Kolekcja TimeAster silnie inspirowana luksusowymi zegarkami, w których rytm czasu jest zbliżony do przepływu wody, powstała z myślą o codziennym wyzwaniu projektowym i przy zaangażowaniu najlepszych partnerów produkcyjnych.
Maniakalny poziom szczegółowości został skonfrontowany z chęcią stworzenia ekskluzywnej i luksusowej linii do kąpieli. Architekt Carlo Santi zaprojektował kolekcję Aster w 1982 roku, a jej projekty są tłem kolekcji TimeAster.
Nie jest to prosta zmiana stylizacji, ale ewolucja techniczna i estetyczna zastosowana w bateriach, gdzie ponadczasowy koncept zdominował trend produktu, jak w przypadku każdej kolekcji Stella. Główne cechy TimeAster to: nowa koncepcja stylistyczna baterii, mechaniczna precyzja i dbałość o szczegóły. Klasyczna konfiguracja z trzema otworami to bardziej tradycyjny kształt TimeAster, który wyraża jego ekstremalną innowacyjność w rękojeści. Co więcej, wyświetlacz tarczy wykonany jest z trawionego mosiądzu, a zabarwienie uzyskuje się w procesie rodowania, podobnie jak w przypadku biżuterii.

Tagi

RUBINETTERIE STELLA, Carlo Santi, TimeAster, Baterie umywalkowe, Baterie wannowe, Baterie prysznicowe, Baterie łazienkowe, Bateria umywalkowa, Bateria wannowa, Bateria natryskowa, Baterie umywalkowe w stylu współczesnym, Baterie umywalkowe metalowe, Baterie umywalkowe z mosiądzu, Baterie umywalkowe z chromowanego mosiądzu, Ścienne Baterie umywalkowe, Baterie wannowe w stylu współczesnym, Metalowe baterie wannowe, Baterie wannowe z mosiądzu, Mosiądz chromowany Baterie wannowe, Baterie wannowe naścienne, Baterie prysznicowe w stylu współczesnym, Metalowe baterie prysznicowe, Baterie prysznicowe z mosiądzu, Mosiądz chromowany Baterie prysznicowe

Napisz opinię

Bateria prysznicowa ścienna Rubinetterie Stella TimeAster 0/153-65

Bateria prysznicowa ścienna Rubinetterie Stella TimeAster 0/153-65

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek