BATERIA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Bateria umywalkowa 3-otworowa, mosiężna, chromowana Rubinetterie Stella TimeAster 3223-65 Zobacz większe

Bateria umywalkowa 3-otworowa, mosiężna, chromowana Rubinetterie Stella TimeAster 3223-65

KOD: 250sdTL00021

ID: 232738

ProjektantCarlo Santi
ProducentRubinetterie Stella
CenaCena od 2349.00 EUR

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Rubinetterie Stella TimeAster 3223-65

Bateria umywalkowa 3-otworowa, mosiężna, chromowana

Opis

TimeAster 3223-65 - Umywalka trzyotworowa z niską wylewką, okrągła rączka o średnicy 65 mm bez korka.

CROMO- CHROM: TL00021CR00
ORO - ZŁOTY - LUB 24 KARATÓW: TL00021AU00

Kolekcja TimeAster inspirowana luksusowymi zegarkami w którym rytm czasu jest zbliżony do przepływu wody, powstała z myślą o codziennym wyzwaniu projektowym i zaangażowaniu najlepszych partnerów produkcyjnych.
Maniakalny poziom szczegółowości został skonfrontowany z chęcią stworzenia ekskluzywnej i luksusowej linii do kąpieli. Architekt Carlo Santi zaprojektował kolekcję Aster w 1982 roku, a jej projekty są tłem kolekcji TimeAster.
Nie jest to prosta zmiana stylizacji, ale ewolucja techniczna i estetyczna zastosowana w bateriach, gdzie ponadczasowy koncept zdominował trend produktu, jak w przypadku każdej kolekcji Stella. Główne cechy TimeAster to: nowa koncepcja stylistyczna baterii, mechaniczna precyzja i dbałość o szczegóły. Klasyczna konfiguracja z trzema otworami to bardziej tradycyjny kształt TimeAster, który wyraża jego ekstremalną innowacyjność w rękojeści. Co więcej, wyświetlacz tarczy wykonany jest z trawionego mosiądzu, a zabarwienie uzyskuje się w procesie rodowania, podobnie jak w przypadku biżuterii.

Tagi

RUBINETTERIE STELLA, Carlo Santi, TimeAster, Baterie umywalkowe, Baterie łazienkowe, Bateria umywalkowa, Współczesny styl Baterie umywalkowe, Metalowe baterie umywalkowe, Mosiężne baterie umywalkowe, Chromowany mosiądz Baterie umywalkowe, Baterie umywalkowe 3-otworowe

Napisz opinię

Bateria umywalkowa 3-otworowa, mosiężna, chromowana Rubinetterie Stella TimeAster 3223-65

Bateria umywalkowa 3-otworowa, mosiężna, chromowana Rubinetterie Stella TimeAster 3223-65

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek