GŁOWICA PRYSZNICOWA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Głowica prysznicowa naścienna z systemem antywapiennym Rubinetterie Treemme NANOTECH Zobacz większe

Głowica prysznicowa naścienna z systemem antywapiennym Rubinetterie Treemme NANOTECH

KOD: 250sdrubinetterietreemmenanotech

ID: 232901

ProjektantGianluca Belli
ProducentRubinetterie Treemme

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Rubinetterie Treemme NANOTECH

Głowica prysznicowa naścienna z systemem antywapiennym

Opis

Ultranowoczesny design wraz z innowacjami technologicznymi, prostymi i harmonijnymi kształtami to idee nowej serii NANOTECH, zrodzone z chęci stworzenia eleganckiego obiektu, spełniającego wymagania uważnego i wymagającego rynku . Innowacyjność tej serii polega na ustach wodospadu, z przednim przepływem, który zmniejsza rozmiar do minimum – pomysł, który był inspiracją dla nazwy. Dzięki unikalnemu kształtowi, wysokiej jakości rzeźbiarskiej i małym wymiarom nadaje się do większości wnętrz, od tych najbardziej klasycznych po te młodsze i bardziej współczesne, zadowalając szerokie grono odbiorców, również dzięki konkurencyjnej cenie. W ofercie NANOTECH znajdują się baterie umywalkowe (średnie, wysokie i naścienne), baterie bidetowe oraz baterie do wanny. Kolekcja dostępna w różnych wykończeniach: chrom, czarny chrom polerowany oraz biały chrom polerowany.

Tagi

Rubinetterie Treemme, Gianluca Belli, NANOtech, Głowice prysznicowe, Prysznice i wanny, Baterie łazienkowe, Głowica prysznicowa, Głowice prysznicowe w stylu współczesnym, Głowice prysznicowe Design, Głowice prysznicowe z ramieniem, Głowice prysznicowe montowane na ścianie, Głowice prysznicowe z 1 strumieniem, Głowice prysznicowe z system przeciwwapienny, Deszczownice

Napisz opinię

Głowica prysznicowa naścienna z systemem antywapiennym Rubinetterie Treemme NANOTECH

Głowica prysznicowa naścienna z systemem antywapiennym Rubinetterie Treemme NANOTECH

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek