DYWAN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Ręcznie robiony prostokątny dywan wełniany na zamówienie Edition Bougainville ZOYA ORANGE BEIGE Zobacz większe

Ręcznie robiony prostokątny dywan wełniany na zamówienie Edition Bougainville ZOYA ORANGE BEIGE

KOD: 250sdeditionbougainvillezoyaorangebeige

ID: 178738

Rok produkcji2020
ProducentEdition Bougainville

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Edition Bougainville ZOYA ORANGE BEIGE

Ręcznie robiony prostokątny dywan wełniany na zamówienie

Dane techniczne

Rozmiar niestandardowy

Opis

ZOYA POMARAŃCZOWY BEŻ to klasyczny wzorzysty dywan z wełny i jedwabiu.

Kolekcja Alegoria to hołd złożony kulturze perskiej i jej świeckiej formie sztuki wykorzystywanej do tworzenia dywanów. Postąpiliśmy podobnie do naszej kolekcji Renaissance, gdzie nasze bardziej współczesne interpretacje tego stylu oparte są na autentycznych motywach perskich. Połączenie bogatego orientalnego dziedzictwa z żywymi kolorami tworzy zdecydowanie współczesną reinterpretację.

Tagi

Edition Bougainville, Alegoria, Dywany, Tekstylia i dywaniki, Dywan, Dywany w stylu klasycznym, Dywany z tkaniny, Dywany wełniane, Dywany jedwabne, Dywany prostokątne, Dywany niestandardowe, Dywany ręcznie robione

Napisz opinię

Ręcznie robiony prostokątny dywan wełniany na zamówienie Edition Bougainville ZOYA ORANGE BEIGE

Ręcznie robiony prostokątny dywan wełniany na zamówienie Edition Bougainville ZOYA ORANGE BEIGE

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek