DYWAN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Ręcznie robiony prostokątny dywan z wełny i jedwabiu Edition Bougainville DILARA BLUE GREEN Zobacz większe

Ręcznie robiony prostokątny dywan z wełny i jedwabiu Edition Bougainville DILARA BLUE GREEN

KOD: 250sdeditionbougainvilledilarabluegreen

ID: 178735

Rok produkcji2021
ProducentEdition Bougainville

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Edition Bougainville DILARA BLUE GREEN

Ręcznie robiony prostokątny dywan z wełny i jedwabiu

Dane techniczne

250 x 300 cm
lub niestandardowy rozmiar

Opis

DILARA BLUE GREEN to klasyczny dywan z wełny i jedwabiu, wzorzysty

Kolekcja Alegoria to hołd dla kultury perskiej i jej świeckiej formy sztuki wykorzystywanej przy tworzeniu dywanów . Postąpiliśmy podobnie do naszej kolekcji Renaissance, gdzie nasze bardziej współczesne interpretacje tego stylu oparte są na autentycznych motywach perskich. Połączenie bogatego orientalnego dziedzictwa z żywymi kolorami tworzy zdecydowanie współczesną reinterpretację.

Tagi

Edition Bougainville, Alegoria, Dywany, Tekstylia i dywaniki, Dywan, Dywany w stylu klasycznym, Dywany z tkaniny, Dywany wełniane, Dywany jedwabne, Dywany prostokątne, Dywany niestandardowe, Dywany ręcznie robione

Napisz opinię

Ręcznie robiony prostokątny dywan z wełny i jedwabiu Edition Bougainville DILARA BLUE GREEN

Ręcznie robiony prostokątny dywan z wełny i jedwabiu Edition Bougainville DILARA BLUE GREEN

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek