DYWAN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Ręcznie wykonany prostokątny dywanik wełniany Edition Bougainville JAHAN BLUE Zobacz większe

Ręcznie wykonany prostokątny dywanik wełniany Edition Bougainville JAHAN BLUE

KOD: 250sdeditionbougainvillejahanblue

ID: 178736

Rok produkcji2020
ProducentEdition Bougainville

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Edition Bougainville JAHAN BLUE

Ręcznie wykonany prostokątny dywanik wełniany

Dane techniczne

270 x 360 cm
rozmiar niestandardowy

Opis

JAHAN BLUE to klasyczny wzorzysty dywan z wełny i jedwabiu.

Kolekcja Alegoria to hołd złożony kulturze perskiej i jej świeckiej formie sztuki wykorzystywanej do tworzenia dywanów. Postąpiliśmy podobnie do naszej kolekcji Renaissance, gdzie nasze bardziej współczesne interpretacje tego stylu oparte są na autentycznych motywach perskich. Połączenie bogatego orientalnego dziedzictwa z żywymi kolorami tworzy zdecydowanie współczesną reinterpretację.

Tagi

Edition Bougainville, Alegoria, Dywany, Tekstylia i dywaniki, Dywan, Dywany w stylu klasycznym, Dywany z tkaniny, Dywany wełniane, Dywany jedwabne, Dywany prostokątne, Dywany niestandardowe, Dywany ręcznie robione

Napisz opinię

Ręcznie wykonany prostokątny dywanik wełniany Edition Bougainville JAHAN BLUE

Ręcznie wykonany prostokątny dywanik wełniany Edition Bougainville JAHAN BLUE

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek