BIURKO

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Biurko do Gabinetu Owalnego Reflex Vele Zobacz większe

Biurko do Gabinetu Owalnego Reflex Vele

KOD: 250sdreflexvele

ID: 227990

ProjektantRiccardo Lucatello
ProducentReflex

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Reflex Vele

Biurko do Gabinetu Owalnego

Dane techniczne

cm 251 x 146 x 74 godz.

Opis

Biurko z metalową podstawą w wykończeniu Bronze (100M). Profilowany blat ze szkła marmurowego 12+4mm gr. z otworem na kabel. Regulowana szafka z 2 szufladami ze strukturą w wykończeniu Bronze (100M) i bokami pokrytymi skórą. Podstawa i jednostka z brązu (100M), mosiądzu (104M), ciemnego mosiądzu (105M), tytanu (101M). Pokrowiec ze skóry KAT.C, COLORATA, NABUK, NATURALE.

Tagi

Reflex, Riccardo Lucatello, Vele, Meble biurowe, Biurka biurowe, Biurka biurowe, Biurka w stylu współczesnym, Biurka biurowe Skórzane, Biurka biurowe z półkami, Biurka biurowe z szufladami, Biurka Executive, Biurka biurowe Owalne, Biurka biurowe z prowadzeniem kabli, Disegno, Vetromarmo

Napisz opinię

Biurko do Gabinetu Owalnego Reflex Vele

Biurko do Gabinetu Owalnego Reflex Vele

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek