BATERIA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Bateria umywalkowa nablatowa, mosiężna, 1-otworowa Rubinetterie Treemme Line Zobacz większe

Bateria umywalkowa nablatowa, mosiężna, 1-otworowa Rubinetterie Treemme Line

KOD: 250sdrubinetterietreemmeline

ID: 232806

ProducentRubinetterie Treemme

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Rubinetterie Treemme Line

Bateria umywalkowa nablatowa, mosiężna, 1-otworowa

Opis

Zaokrąglone linie mają tę charakterystyczną cechę, że gdziekolwiek zostaną dodane, dają poczucie przytulenia i ochrony.
W meblach, podobnie jak w przypadku upominków i galanterii, a jeszcze bardziej w łazience, efekt kokonu cieszy się obecnie dużą popularnością ze względu na potrzebę znalezienia prawdziwych chwil czystego relaksu, regenerującego zarówno ciało, jak i umysł. Łazienka jest bez wątpienia najlepszym miejscem do jej stworzenia, a gama Line stara się to osiągnąć.
Linia dostępna jest w wersji chromowanej i szczotkowanego niklu.

Tagi

Rubinetterie Treemme, Line, baterie umywalkowe, baterie łazienkowe, baterie umywalkowe, baterie umywalkowe w stylu współczesnym, baterie umywalkowe metalowe, baterie umywalkowe mosiężne, baterie umywalkowe 1-otworowe, baterie umywalkowe nablatowe

Napisz opinię

Bateria umywalkowa nablatowa, mosiężna, 1-otworowa Rubinetterie Treemme Line

Bateria umywalkowa nablatowa, mosiężna, 1-otworowa Rubinetterie Treemme Line

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek