ARCH

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Aqlus SCACCO 3X TRIMLESS Zobacz większe

Aqlus SCACCO 3X TRIMLESS

KOD: 200sd189100

ID: 438827

ProducentAqlus

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Miniaturyzacja, jakość chromatyczna i wysoki komfort wizualny, oświetlenie liniowe wpuszczane z 1,2 i 3 punktami oraz kwadratowe z 4 i 9 punktami, dostępne z gamą odbłyśników chromowanych lub brązowych: 20°, 50° oraz podkładką ścienną do zarządzania rozsył światła z uwzględnieniem potrzeb projektowych.
Wykonana z aluminium oprawa wpuszczana w komplecie ze źródłem światła LED o wysokim współczynniku oddawania barw oraz zasilaczem. Jest dostępny z wykończeniem lub bez wykończenia. Stopień ochrony przed wnikaniem pyłu, ciał stałych i cieczy wynosi IP20.

Napisz opinię

Aqlus SCACCO 3X TRIMLESS

Aqlus SCACCO 3X TRIMLESS

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek