ARCH

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Aqlus SCACCO 4X CON BORDO Zobacz większe

Aqlus SCACCO 4X CON BORDO

KOD: 200sd189004

ID: 438731

ProducentAqlus

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Miniaturyzacja z jakością chromatyczną i wysokim komfortem wizualnym. Scacco to regulowany reflektor z 4 lub 9 punktami świetlnymi, dostępny z szeroką gamą odbłyśników chromowanych lub brązowych: 20°, 50° i podkładką ścienną do zarządzania rozsyłem światła z uwzględnieniem potrzeb projektowych. Wykonana z aluminium, jest wyposażona w źródła światła LED o wysokim współczynniku oddawania barw i jest dostępna do zastosowań trójfazowych, ściennych/sufitowych lub wpuszczanych. Stopień ochrony przed wnikaniem pyłu, ciał stałych i cieczy wynosi IP 20.

Napisz opinię

Aqlus SCACCO 4X CON BORDO

Aqlus SCACCO 4X CON BORDO

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek