ARCH

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Aqlus SCACCO 9X Zobacz większe

Aqlus SCACCO 9X

KOD: 200sd189097

ID: 438824

ProducentAqlus

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Miniaturyzacja, jakość chromatyczna i wysoki komfort wizualny, oświetlenie liniowe wpuszczane z 1,2 i 3 punktami oraz kwadratowe z 4 i 9 punktami, dostępne z gamą odbłyśników chromowanych lub brązowych: 20°, 50° oraz podkładką ścienną do zarządzania rozsył światła z uwzględnieniem potrzeb projektowych.
Wykonana z aluminium oprawa wpuszczana w komplecie ze źródłem światła LED o wysokim współczynniku oddawania barw oraz zasilaczem. Jest dostępny z wykończeniem lub bez wykończenia. Stopień ochrony przed wnikaniem pyłu, ciał stałych i cieczy wynosi IP20.

Napisz opinię

Aqlus SCACCO 9X

Aqlus SCACCO 9X

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek