ARCH

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Aqlus SCACCO 9X ADATTATORE A SCOMPARSA Zobacz większe

Aqlus SCACCO 9X ADATTATORE A SCOMPARSA

KOD: 200sd189001

ID: 438728

ProducentAqlus

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Miniaturyzacja z jakością chromatyczną i wysokim komfortem wizualnym. Scacco to regulowany reflektor z 4 lub 9 punktami świetlnymi, dostępny z szeroką gamą odbłyśników chromowanych lub brązowych: 20°, 50° i podkładką ścienną do zarządzania rozsyłem światła z uwzględnieniem potrzeb projektowych. Wykonana z aluminium, jest wyposażona w źródła światła LED o wysokim współczynniku oddawania barw i jest dostępna do zastosowań trójfazowych, ściennych/sufitowych lub wpuszczanych. Stopień ochrony przed wnikaniem pyłu, ciał stałych i cieczy wynosi IP 20.

Napisz opinię

Aqlus SCACCO 9X ADATTATORE A SCOMPARSA

Aqlus SCACCO 9X ADATTATORE A SCOMPARSA

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek