ARCH

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


EMKO PLACE Naïve bench, 140 cm, green, velour Zobacz większe

EMKO PLACE Naïve bench, 140 cm, green, velour

KOD: 200sd140390

ID: 390117

ProducentEMKO PLACE

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Kolekcja została stworzona na bazie krzesła Naïve. Zgodnie z tym samym podejściem, rodzina Naïve jest naprawdę łatwa w montażu, a także bezproblemowo dostosowana do każdego pomieszczenia. Wszystkie produkty Naïve składają się z trwałych naturalnych materiałów i wyróżniają się miękkim i przyjemnym wyglądem.

Wykonana z litego drewna ławka Naïve Bench jest równie mocna, co piękna wizualnie. Produkt może być wykonany w dwóch rozmiarach, również z wyściółką lub bez, która występuje w ośmiu kolorach niskiego krzesła Naïve. Jeśli nie jest wyściełane, kanapa jest wykonana z czarnego lub olejowanego drewna jesionowego. I podobnie jak inne elementy z tej rodziny, jest naprawdę łatwy w montażu, a także bez wysiłku dopasowuje się do każdego pomieszczenia.

Napisz opinię

EMKO PLACE Naïve bench, 140 cm, green, velour

EMKO PLACE Naïve bench, 140 cm, green, velour

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek