ARCH

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


EMKO PLACE Naïve Dining Table, round, natural ash Zobacz większe

EMKO PLACE Naïve Dining Table, round, natural ash

KOD: 200sd140385

ID: 390112

ProducentEMKO PLACE

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Kolekcja została stworzona na bazie krzesła Naïve. Zgodnie z tym samym podejściem, rodzina Naïve jest naprawdę łatwa w montażu, a także bezproblemowo dostosowana do każdego pomieszczenia. Wszystkie produkty Naïve składają się z trwałych naturalnych materiałów i wyróżniają się miękkim i przyjemnym wyglądem.

O skromnej i czystej formie stołu decyduje prosta, ale trwała konstrukcja - każda noga ma własną podstawę pod blatem, dzięki czemu stół jest wystarczająco mocny, aby służył kolejnym pokoleniom. Okrągły kontur blatu został zaprojektowany tak, aby stworzyć zachęcającą i przytulną atmosferę dla wszystkich siedzących wokół niego. Stół jest dostępny w całości olejowany lub z kolorowym korpusem odsłaniającym tylko olejowaną powierzchnię jesionowego blatu.

Napisz opinię

EMKO PLACE Naïve Dining Table, round, natural ash

EMKO PLACE Naïve Dining Table, round, natural ash

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek