ARCH

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


EMKO PLACE Naïve Sofa 3-seater, Hulst dark brown leather Zobacz większe

EMKO PLACE Naïve Sofa 3-seater, Hulst dark brown leather

KOD: 200sd140361

ID: 390088

ProducentEMKO PLACE

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Kolekcja została stworzona na bazie krzesła Naïve. Zgodnie z tym samym podejściem, rodzina Naïve jest naprawdę łatwa w montażu, a także bezproblemowo dostosowana do każdego pomieszczenia. Wszystkie produkty Naïve składają się z trwałych naturalnych materiałów i wyróżniają się miękkim i przyjemnym wyglądem.

Sofa Naïve to najnowszy i prawdopodobnie najdelikatniejszy dodatek do stale rosnącej kolekcji mebli Naïve. Ten zachwycający mebel przeznaczony jest dla maksymalnie trzech osób i przyczynia się do stworzenia korzystnego mikroklimatu w każdym pomieszczeniu, w którym się znajdzie. Nieskazitelna elegancja sprawdza się zarówno we wnętrzach prywatnych, jak i publicznych, tworząc zachęcającą przestrzeń do wypoczynku. Co więcej - bez wysiłku łączy się z różnymi meblami do siedzenia.

Napisz opinię

EMKO PLACE Naïve Sofa 3-seater, Hulst dark brown leather

EMKO PLACE Naïve Sofa 3-seater, Hulst dark brown leather

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek