ARCH

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


EMKO PLACE Naïve Side Table, natural ash Zobacz większe

EMKO PLACE Naïve Side Table, natural ash

KOD: 200sd140369

ID: 390096

ProducentEMKO PLACE

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Kolekcja została stworzona na bazie krzesła Naïve. Zgodnie z tym samym podejściem, rodzina Naïve jest naprawdę łatwa w montażu, a także bezproblemowo dostosowana do każdego pomieszczenia. Wszystkie produkty Naïve składają się z trwałych naturalnych materiałów i wyróżniają się miękkim i przyjemnym wyglądem.

Stolik Naïve jest dostępny w trzech rozmiarach, każdy wykonany z jednego kawałka litego jesionu. Forma pomiędzy kwadratem a kołem tworzy miękki i przyjemny wygląd i łatwo dopasowuje się do każdego rodzaju pomieszczenia. Stoły można łatwo zmontować, po prostu przykręcając nogi, i dobrze działają samodzielnie lub ze wszystkimi trzema razem.

Napisz opinię

EMKO PLACE Naïve Side Table, natural ash

EMKO PLACE Naïve Side Table, natural ash

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek