ARCH

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


MENU Afteroom Coat Hanger | Small Black Zobacz większe

MENU Afteroom Coat Hanger | Small Black

KOD: 200sd72377

ID: 322104

ProducentMENU

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Afteroom, tajwańskie studio projektowe z siedzibą w Sztokholmie, otrzymało zadanie stworzenia kultowych projektów mebli, które były zarówno minimalistyczne, jak i wygodne, z sylwetką zarówno elegancką, jak i natychmiast rozpoznawalną. Zdefiniowana przez estetykę „mniej znaczy więcej”, kolekcja Afteroom firmy MENU przedstawia uczciwe materiały w eleganckiej kolekcji mebli o trwałym uroku. ruchu projektowego Bauhaus, aby tworzyć meble i przedmioty wyposażenia wnętrz przywrócone do ich najczystszej formy. Krzesło Afteroom Dining Chair było pierwszą wyprawą MENU do świata projektowania krzeseł. Biorąc pod uwagę nasze skandynawskie dziedzictwo w zakresie kultowych projektów krzeseł, od początku wiedzieliśmy, że to krzesło musi być wyjątkowe. Pozbawione wszelkich zbędnych detali, aby odsłonić krzesło w jego najbardziej uproszczonej formie, krzesło oddaje hołd Bauhausowi i funkcjonalizmowi dzięki projektowi, który łączy minimalistyczne, czyste linie z wysokiej jakości materiałami i kunsztem, bez uszczerbku dla komfortu. Dodanie wersji ze sklejki tworzy nowy wyraz w klasycznej już kolekcji.
Ponieważ były reinterpretowane w wielu iteracjach, krzesła i ława z kolekcji ujawniają tylko najbardziej istotne elementy ich projektu. Rurowe, malowane proszkowo stalowe nogi i charakterystyczne oparcie, które rozciąga się w górę spod siedziska krzesła, aby podtrzymywać ciało, są wykonane przy użyciu tych samych technik, które były stosowane w modernizmie Bauhaus - gięcie stali, odlewanie ciśnieniowe i spawanie. Bezkompromisowe projekty o sylwetce, która jest zarówno elegancka, jak i natychmiast rozpoznawalna, są dostępne w wielu iteracjach, z których każda reprezentuje najwyższy komfort i styl oraz w wersjach w pełni konfigurowalnych, aby pasowały do każdej przestrzeni i stylu.

Łącząca prostotę i szczerość – definiujące elementy serii Afteroom – wieszak Afteroom czerpie swoje odniesienia z Bauhausu i modernizmu. System wieszaków na płaszcze, ubrania lub akcesoria, który można łatwo przymocować do dowolnej ściany (z ukrytymi śrubami, aby jeszcze bardziej uzupełnić minimalistyczny charakter). Estetyka „mniej znaczy więcej” definiuje wieszak na ubrania Afteroom tak samo, jak resztę serii . Istniejącą wersję wieszaka można teraz rozbudować o kolejne konfiguracje, ponieważ duża „kropka” ma nowy, większy wzór, podczas gdy mniejsza „kropka” ma zmniejszony rozmiar do rozmiaru oryginału. To nadaje wieszakowi Afteroom odświeżony wygląd i odrobinę zabawy, ponieważ można go zawiesić zarówno w poziomie, jak i w pionie, upiększając puste ściany w dowolnym miejscu w domu, przekształcając je z surowych płócien w dzieła sztuki.
Wymiary
D: 4 cm / 1,6" W: 18,5 cm / 7,3" H: 7,4 cm / 2,9"
Materiały
Stop cynku malowany proszkowo. Stop cynku malowany proszkowo i platerowany Kolory
Czarny / Czarny, Czarny / Mosiądz

Napisz opinię

MENU Afteroom Coat Hanger | Small Black

MENU Afteroom Coat Hanger | Small Black

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek