ARCH

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


MENU Afteroom Counter Chair | Black/Cognac Zobacz większe

MENU Afteroom Counter Chair | Black/Cognac

KOD: 200sd72376

ID: 322103

ProducentMENU

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Afteroom, tajwańskie studio projektowe z siedzibą w Sztokholmie, otrzymało zadanie stworzenia kultowych projektów mebli, które były zarówno minimalistyczne, jak i wygodne, z sylwetką zarówno elegancką, jak i natychmiast rozpoznawalną. Zdefiniowana przez estetykę „mniej znaczy więcej”, kolekcja Afteroom firmy MENU przedstawia uczciwe materiały w eleganckiej kolekcji mebli o trwałym uroku. ruchu projektowego Bauhaus, aby tworzyć meble i przedmioty wyposażenia wnętrz przywrócone do ich najczystszej formy. Krzesło Afteroom Dining Chair było pierwszą wyprawą MENU do świata projektowania krzeseł. Biorąc pod uwagę nasze skandynawskie dziedzictwo w zakresie kultowych projektów krzeseł, od początku wiedzieliśmy, że to krzesło musi być wyjątkowe. Pozbawione wszelkich zbędnych detali, aby odsłonić krzesło w jego najbardziej uproszczonej formie, krzesło oddaje hołd Bauhausowi i funkcjonalizmowi dzięki projektowi, który łączy minimalistyczne, czyste linie z wysokiej jakości materiałami i kunsztem, bez uszczerbku dla komfortu. Dodanie wersji ze sklejki tworzy nowy wyraz w klasycznej już kolekcji.
Ponieważ były reinterpretowane w wielu iteracjach, krzesła i ława z kolekcji ujawniają tylko najbardziej istotne elementy ich projektu. Rurowe, malowane proszkowo stalowe nogi i charakterystyczne oparcie, które rozciąga się w górę spod siedziska krzesła, aby podtrzymywać ciało, są wykonane przy użyciu tych samych technik, które były stosowane w modernizmie Bauhaus - gięcie stali, odlewanie ciśnieniowe i spawanie. Bezkompromisowe projekty o sylwetce, która jest zarówno elegancka, jak i natychmiast rozpoznawalna, są dostępne w wielu iteracjach, z których każda reprezentuje najwyższy komfort i styl oraz w wersjach w pełni konfigurowalnych, aby pasowały do każdej przestrzeni i stylu.

Po sukcesie oryginalnego krzesła, seria obejmuje teraz dwa dodatkowe rozmiary – krzesła barowe i barowe – z nowymi wykończeniami tapicerskimi z najlepszej skóry anilinowej i tekstyliów Kvadrat, zapewniając dodatkowy luksus i wygodę. Korzystając z tej samej innowacyjnej i prostej koncepcji, nowe dodatki do krzeseł Afteroom Bar, Counter i Dining są wyposażone w czwartą nogę, zapewniającą dodatkowe wsparcie i stabilność.
Wymiary – wys.: 92 cm / 36", szer.: 46 cm / 18", gł.: 54 cm / 21", wys.: 63,5 cm / 25"
materiały – stal malowana proszkowo, sklejka malowana . Dostępne z tapicerką
Tapicerka – Kvadrat, „Basel”, Sørensen 100% skóra anilinowa
Kolory – czarny, biały, czarny/czarny melanż, biały/biały melanż, czarna/czarna skóra, czarny/koniak skóra

Napisz opinię

MENU Afteroom Counter Chair | Black/Cognac

MENU Afteroom Counter Chair | Black/Cognac

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek