ARCH

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


MENU Afteroom Counter Chair | Plus Zobacz większe

MENU Afteroom Counter Chair | Plus

KOD: 200sd72375

ID: 322102

ProducentMENU

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Afteroom, tajwańskie studio projektowe z siedzibą w Sztokholmie, otrzymało zadanie stworzenia kultowych projektów mebli, które były zarówno minimalistyczne, jak i wygodne, z sylwetką zarówno elegancką, jak i natychmiast rozpoznawalną. Zdefiniowana przez estetykę „mniej znaczy więcej”, kolekcja Afteroom firmy MENU przedstawia uczciwe materiały w eleganckiej kolekcji mebli o trwałym uroku. ruchu projektowego Bauhaus, aby tworzyć meble i przedmioty wyposażenia wnętrz przywrócone do ich najczystszej formy. Krzesło Afteroom Dining Chair było pierwszą wyprawą MENU do świata projektowania krzeseł. Biorąc pod uwagę nasze skandynawskie dziedzictwo w zakresie kultowych projektów krzeseł, od początku wiedzieliśmy, że to krzesło musi być wyjątkowe. Pozbawione wszelkich zbędnych detali, aby odsłonić krzesło w jego najbardziej uproszczonej formie, krzesło oddaje hołd Bauhausowi i funkcjonalizmowi dzięki projektowi, który łączy minimalistyczne, czyste linie z wysokiej jakości materiałami i kunsztem, bez uszczerbku dla komfortu. Dodanie wersji ze sklejki tworzy nowy wyraz w klasycznej już kolekcji.
Ponieważ były reinterpretowane w wielu iteracjach, krzesła i ława z kolekcji ujawniają tylko najbardziej istotne elementy ich projektu. Rurowe, malowane proszkowo stalowe nogi i charakterystyczne oparcie, które rozciąga się w górę spod siedziska krzesła, aby podtrzymywać ciało, są wykonane przy użyciu tych samych technik, które były stosowane w modernizmie Bauhaus - gięcie stali, odlewanie ciśnieniowe i spawanie. Bezkompromisowe projekty o sylwetce, która jest zarówno elegancka, jak i natychmiast rozpoznawalna, są dostępne w wielu iteracjach, z których każda reprezentuje najwyższy komfort i styl oraz w wersjach w pełni konfigurowalnych, aby pasowały do każdej przestrzeni i stylu.

Pięknie minimalistyczny, Afteroom Counter & Bar Chair Plus jest hołdem dla funkcjonalizmu i szkoły artystycznej Bauhaus. Krzesło, będące bestsellerem MENU od momentu wprowadzenia na rynek w 2012 roku, jest dziełem Afteroom, młodego sztokholmskiego studia projektowego, założonego przez projektantów Hung-Ming Chen i Chen-Yen Wei. Dzięki Afteroom Counter & Bar Chair Plus duet wznosi krzesło na wyższy poziom dzięki wprowadzeniu nowej wersji barowej, która została teraz dodana do rodziny Afteroom Chair. Podobnie jak pierwowzór, taboret jest rozebrany i pozbawiony zbędnych elementów, ale teraz może pochwalić się dodatkową cechą szerszego oparcia oraz luksusową tapicerką zarówno siedziska, jak i oparcia. Rezultatem jest błogo proste krzesło, które ucieleśnia zarówno minimalizm, jak i styl, które z pewnością ukradnie show w każdym pomieszczeniu. 1" D: 55cm / 21,2" SH: 63,5 cm / 25"
Materiały
Stal malowana proszkowo, MDF, pianka, tapicerka.
Kolory
Rama: czarny lub biały
Tapicerka: spec. Opcje

Napisz opinię

MENU Afteroom Counter Chair | Plus

MENU Afteroom Counter Chair | Plus

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek