ARCH

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


MENU Afteroom Stool | Bar Stool Zobacz większe

MENU Afteroom Stool | Bar Stool

KOD: 200sd72366

ID: 322093

ProducentMENU

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Afteroom, tajwańskie studio projektowe z siedzibą w Sztokholmie, otrzymało zadanie stworzenia kultowych projektów mebli, które były zarówno minimalistyczne, jak i wygodne, z sylwetką zarówno elegancką, jak i natychmiast rozpoznawalną. Zdefiniowana przez estetykę „mniej znaczy więcej”, kolekcja Afteroom firmy MENU przedstawia uczciwe materiały w eleganckiej kolekcji mebli o trwałym uroku. ruchu projektowego Bauhaus, aby tworzyć meble i przedmioty wyposażenia wnętrz przywrócone do ich najczystszej formy. Krzesło Afteroom Dining Chair było pierwszą wyprawą MENU do świata projektowania krzeseł. Biorąc pod uwagę nasze skandynawskie dziedzictwo w zakresie kultowych projektów krzeseł, od początku wiedzieliśmy, że to krzesło musi być wyjątkowe. Pozbawione wszelkich zbędnych detali, aby odsłonić krzesło w jego najbardziej uproszczonej formie, krzesło oddaje hołd Bauhausowi i funkcjonalizmowi dzięki projektowi, który łączy minimalistyczne, czyste linie z wysokiej jakości materiałami i kunsztem, bez uszczerbku dla komfortu. Dodanie wersji ze sklejki tworzy nowy wyraz w klasycznej już kolekcji.
Ponieważ były reinterpretowane w wielu iteracjach, krzesła i ława z kolekcji ujawniają tylko najbardziej istotne elementy ich projektu. Rurowe, malowane proszkowo stalowe nogi i charakterystyczne oparcie, które rozciąga się w górę spod siedziska krzesła, aby podtrzymywać ciało, są wykonane przy użyciu tych samych technik, które były stosowane w modernizmie Bauhaus - gięcie stali, odlewanie ciśnieniowe i spawanie. Bezkompromisowe projekty o sylwetce, która jest zarówno elegancka, jak i natychmiast rozpoznawalna, są dostępne w wielu iteracjach, z których każda reprezentuje najwyższy komfort i styl oraz w wersjach w pełni konfigurowalnych, aby pasowały do każdej przestrzeni i stylu.

Stołek Afteroom jest wykonany ze stali malowanej proszkowo na czarno i jest dostępny z tapicerowanym siedziskiem lub bez. Stołek jest dostępny w trzech wysokościach — stołek, stołek barowy i stołek barowy — dzięki czemu można go łatwo wsunąć pod bar lub przechowywać w domu jako małą przestrzeń lub dodatkowe miejsce do siedzenia. Zgodnie z oryginalną serią krzeseł Afteroom, to rozszerzenie niezwykle popularnej linii z pewnością przypadnie do gustu tym, którzy chcą ulepszyć siedzenia w swoich przestrzeniach komercyjnych lub mieszkalnych. Linia między krzesłem a stołkiem może być prostą krzywizną oparcie, ale proces projektowania jest równie skrupulatny w przypadku jednego z nich. Krzesło Afteroom Dining Chair było pierwszą wyprawą MENU do świata projektowania krzeseł. Biorąc pod uwagę skandynawskie dziedzictwo kultowych projektów krzeseł, wiedzieliśmy, że to krzesło musi być wyjątkowe. Tajwański zespół projektowy Afteroom z siedzibą w Sztokholmie miał za zadanie stworzyć krzesło, które było zarówno minimalistyczne, jak i wygodne, z sylwetką zarówno elegancką, jak i natychmiast rozpoznawalną. Trójnożne krzesło do jadalni Afteroom, z wyraźnie małym oparciem i łabędzią szyją, doskonale trafia w sedno. Potem pojawiły się wersje tapicerowane i na poziomie baru. Nowo wypuszczony stołek Afteroom przenosi serię o krok dalej, w miejsce najwyższego minimalizmu i łatwego komfortu. Dzięki czystym liniom i solidnej podstawie, stołek Afteroom jest równie dobrze przystawiony do okna kawiarni, jak i wokół stołu w jadalni. HR-Pianka, Tkanina lub Skóra
H: 75 cm, W: 45,4, D: 45,4 SH: 75

Napisz opinię

MENU Afteroom Stool | Bar Stool

MENU Afteroom Stool | Bar Stool

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek