XERA BY AREX

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


XERA BY AREX

Producent: Xera by Arex

XERA to firma, która specjalizuje się w produktach wykonanych ze stali nierdzewnej cr.ni. 18/10. firma ma swoją siedzibę w Conegliano, niedaleko Treviso we Włoszech, które jest jednym z najważniejszych ośrodków produkcji wysokiej jakości kuchni na świecie. Firma posiada wieloletnie doświadczenie w produkcji urządzeń dla gastronomii przemysłowej. To doświadczenie umożliwiło zdobycie niezbędnego know-how do rozpoczęcia wyjątkowego projektu w zakresie projektowania kuchni domowych najwyższej jakości, produkowanych szybko, a jednocześnie oferując klientom możliwość dostosowania produktu do określonych wymagań.

Ostateczny Celem firmy Xera jest pełna satysfakcja klienta: Xera dąży do urzeczywistnienia wymarzonej kuchni klienta, opartej na zasadzie, że marzenia są nieograniczone.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Skargi 17, 48-250 Głogówek