VETROVIVO

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

VETROVIVO

Producent: Vetrovivo

VETROVIVO wprowadza nowe i oryginalne mozaiki szklane, opatentowane, niepowtarzalne w skali światowej, ponadczasowe, realizowane w licznych i nieznanych kształtach. Niezwykłość i szlachetność wyrobów stwarzają niepowtarzalne i twórcze możliwości, których nie da się osiągnąć przy jakimkolwiek innym typie tradycyjnej mozaiki. Artykuły najwyższej jakości dla elitarnych klientów. Elementy stymulujące dla projektantów projektantów poszukujących nowych kreatywnych pomysłów.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek